Sport
Nasi uczniowie w Mistrzostwach Mazowsza w Biegach Przełajowych 2022
Środa, 23 Listopad 2022 08:02

Resized_21_7_Copy.jpgW sobotę 19 listopada 20222 w lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Zawody zorganizowane przez Warszawsko- Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zgromadziły bardzo licznie zawodników głównie z Mazowsza. Uczestniczyło około 350 osób. W Mistrzostwach tych uczestniczyli uczniowie naszej szkoły Szymon Sadłowski z klasy 2a i Przemysław Kwiatkowski z klasy 1h. W licznie obsadzonych biegach Szymon zajął 19 miejsce na 2000 m M (czas 11.01) w kategorii U18, Przemek uplasował się na 30 miejscu na 2000 m M (czas 12.58) w kategorii U16.

Gratulujemy!

Zmieniony: Środa, 23 Listopad 2022 08:11

Mistrzostwa szkoły w Piłkę Nożną o Przechodni Puchar Dyrektora
Czwartek, 17 Listopad 2022 09:57

Mikołajki na sportowo 2022
Środa, 16 Listopad 2022 14:45

zdj-Mikolajki-1-768x512.jpgTrwa akcja Mikołajki na sportowo 2022, która odbywa się podobnie jak w ubiegłym roku na zajęciach pozalekcyjnych i klubowych UKS Clan Ostrołęka finansowanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki na Program Klub 2022 i Sport Klub WFzAWF oraz z miasta Ostrołęki – na szkolenie sportowe. W załączeniu zaproszenie, regulamin i deklaracja uczestnika. Szczegóły informacji na stronie klubu UKS Clan http://uks-clan.cba.pl/.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów, współorganizatorów i partnerów naszej imprezy.

Czwartek, 10 Listopad 2022 11:47

6 listopada 2022 na PGE Narodowym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Polski na 5 km oraz w biegach młodzieżowych dla Niepodległej. Zawody były wyrazem wdzięczności kolejnych pokoleń za wolność naszego kraju. Wzięło udział około 1200 osób. Trasa Biegu przebiegała wokół Stadionu PGE Narodowego.
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie:
Przemysław Kwiatkowski z klasy 1h zajął piąte miejsce w biegu na 1000 m 0:03:47 w kategorii M13-15 lat i Szymon Sadłowski z klasy 2a w Drużynowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych na dystansie 5 km wywalczył siódme miejsce, indywidualnie w swojej serii uplasował się na 21 miejscu uzyskując czas 0:21:59.
Otrzymali piękne pamiątkowe medale i koszulkę z Niepodległa Piątka. Zawody uświetnił koncert pieśni patriotycznych zespołu Ferajna
Organizatorem Niepodległej Piątki była Fundacja Action Life.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom Biegu, również naszym wspaniałym kibicom, którzy
przybyli, aby wspierać naszych biegaczy i wspólnie świętować 104. rocznicę odzyskania przez Polskę