Arch.sport.07/08


Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych

Dnia 15.06.2007r. na stadionie MOSiR w Ostrołęce odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostroęki Juniorów i Juniorów Młodszych
Uczniowie naszej szkoły zdobyli 23 medale: 13 złotych , 5 srebrnych i 5 brązowych medali.

Złote medale zdobyli :
100m J Nowak Ewelina Ih 13,58F 13,66el
100m Jmł Kopka Katarzyna If 13,66F 13,80el
200mJ Kołodziejczyk Sylwia IIi 28,46
400mJ Janczewski Michał IIi 55,22
400mJmł Pajka Dariusz Ih 56,24
800mJmł Pierzchanowska Katarzyna Ih 2:47,20
800mJ Żebrowski Piotr IIi 2:14,44
1500m J Krupa Sylwester IIi 4:37,77
w dal J Kusiak Joanna IIi 4,72
oszczepJ Rupińska Joanna IIi 24,18
oszczep J Wożniak Kamil IIi 46,03
trójskok Jmł Choroszewska Olga Ih 10,64
4x100m J S. Kołodziejczyk IIi, E Nowak Ih,
J. Konopka IIi, K. Bednarczyk IIi 54,80

Srebrne medale zdobyli:
100m J Sylwia Kołodziejczyk IIi 13,86F 13,94el
100mJmł Paulina Lis Ih 13,86F 13,75el
100mJ Bagiński Cezary IIi 11,61F 11,52el
200m J Konopka Joanna IIi 29,15
oszczepJ Ciak Mateusz IIi 40,96

Brązowe medale zdobyli :
100mJ Rogowicz Małgorzata IIIg 14,47 14,41el
200m J Rogowicz Małgorzata IIIg 29,88
trójskok J Wożniak Kamil IIi 11,66
kula Jmł Górka Joanna Ia 7,86
kula J Ciak Mateusz IIi 12,00


Gratulujemy



II Rzut Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 18.06.2006r.na stadionie MOSiR w Ostrołęce odbył się II rzut Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców
ze Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta zajęły I miejsce zdobywając 1216 pkt., Chłopcy IV miejsce i 790 pkt.
Do punktacji liczyły się po 2 najlepsze wyniki z poszczególnych konkurencji i jeden wynik ze sztafety.

Najwyżej punktujące Dziewczęta:

100m Ewelina Nowak Ih 13,68s 129 pkt
Sylwia Kołodziejczyk IIi 13,97s 121 pkt

400mKatarzyna Kopka If 1:07,09 108 pkt
Paulina Lis Ih 1:11,18 88 pkt

800m Iwona Tokarzewska Id 2:48,28 72 pkt
Katarzyna Pierzchanowska Ih 2:48,56 72 pkt

w dal Olga Choroszewska Ih 5.01 135 pkt
Joanna Kusiak IIi 4,70 121 pkt

kula Karolina Bednarczyk IIi 8,8,19 126 pkt
Joanna Górka Ia 7,92 123 pkt

4x100S.Kołodziejczyk IIi, E. Nowak Ih,
Olga Choroszewska Ih, K. Bednarczyk IIi 54,36s 121 pkt

Najwyżej punktujący Chłopcy:

100m Adam Olszewski I 13,23 79 pkt

400m Dariusz Pajka Ih 56,51 108 pkt
Michał Janczewski IIi 57,45 101 pkt

1500m Sylwester Krupa IIi 4:43,56 65 pkt
Adam Janczewski Id 4:51,85 53pkt

w dal Cezary Baginski IIi 6,56 140 pkt

kula Mateusz Ciak IIi 12,26 137 pkt
Rafał Kaczmarczyk 9,54 107 pkt

W ogólnej punktacji po I i II rzucie Dziewczęta zajęły I miejsce zdobywając 2462 pkt , Chłopcy II miejsce 1910 pkt.

Gratulujemy.


Mistrzostwa Polski

W Mistrzostwach Polski, które odbyły się 26-28.06.07r. w Białej Podlasce startował uczeń kl IIIi Cezary Bagiński, który w skoku w dal wynikiem 6,82 zajął IX miejsce a w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 27-29.06.07 w Szczecinie uczennica kl IIc Paulina Adamczak, która w trójskoku wynikiem 10,79 zajęła XVImiejsce
Gratulujemy


Wojewódzkie Igrzyska MZ LZS Siedlce 19.06.2007

19.06.2007 na stadionie lekkoatletycznym przy ul.B.Prusa w Siedlcach odbyły się Wojewódzkie Igrzyska MZ LZS. 4 medale zdobyły uczennice naszej szkoły :
Katarzyna Kopka w biegu na 400m (1:02.32s) złoty medal
Ewelina Nowak w biegu na 100m (13,14s )srebrny medal
Sylwia Kołodziejczyk w biegu na 200m (28,71s )brązowy medal
Olga Choroszewska w skok w dal (5.00m )brązowy medal
Gratulujemy


Wyniki Ogólnopolskiego finału Szkolnej Ligi L.A.







W dniu 14.09.2007r. odbył się ogólnopolski finał szkolnej ligi L.A. szkół ponadgimnazjalnych. Do finału zakwalifikowała się drużyna dziewcząt II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce. Zawody odbyły się na stadionie olimpijskim we Wrocławiu. Nasza drużyna zajęła wysokie X miejsce uzyskując 1267pkt.
Najlepsze wyniki uzyskały:


  • Paulina Bacławska - pchnięcie kulą - 9,14 - 135pkt
  • Ewelina Nowak - 100m - 13,52 - 133pkt
  • Sztafeta 4x100m w składzie: S.Kołodziejczyk, O.Choroszewska, E.Nowak, P.Adamczak - 52,90 - 133pkt
  • Paulina Adamczak - skok w dal - 4,80 - 126pkt
  • Katarzyna Kopka - 400m - 63,85 - 125pkt


Dziewczęta uczestniczą w szkoleniu sportowym prowadzonym przez Panią Halinę Pierzchałę i Pana Leszka Grzyba.

Serdecznie gratuluję naszym młodym lekkoatletkom oraz szkoleniowcom uzyskanych wyników.
Dziękuję Panu Prezydentowi i pracownikom Urzędu Miasta Ostrołęki za pomoc w organizacji wyjazdu na w/w zawody sportowe.
Do punktacji ogólnej liczyły się po 2 najlepsze wyniki w każdej konkurencji oraz jeden wynik sztafety. Skład reprezentacji dziewcząt i osiągnięte przez nie wyniki:
100 m Kołodziejczyk Sylwia IIIi 14,16 116pkt
Nowak Ewelina IIIi 13,52 133pkt
400 m Konopka Katarzyna IIf 1:03:85 125pkt
Orzechowska Justyna IIh 1:07,34 107pkt
Róziecka Katarzyna Ia 1:11,17
800 m Nakielska Martyna Ib 2:40,89 88pkt
Tokarzewska Iwona IIId 2:44,69 85pkt
W dal Adamczak Paulina IIc 4,81 126pkt
Kusiak Joanna IIIi 4,30m 105pkt
Choroszewska Olga - - -
Kula Bacławska Paulina IIIi 9,14m 135pkt
Politowska Magdalena IIIi 7,66m 120
Bednarczyk Karolina IIIi 7,53m
4 x100m Kołodziejczyk Sylwia IIIi
Nowak Ewelina IIh 52,90s 132pkt
Choroszewska Olga IIh
Adamczak Paulina IIc


Liga Juniorów 09.09.2007 Orzeł Warszawa

Siedem osób z naszej szkoły reprezentowało OKLA Stora Enso w Lidze Juniorów, które odbyły się 09.09.2007 roku na stadionie Orzeł Warszawa.
Uczniowie nasi osiągnęli następujące wyniki:
Nowak Ewelina IIh 100m -13,67s
Konopka Joanna IIIi 100m 14,21s
Kopka Katarzyna IIf 400m - 64,02s
Bednarczyk Karolina IIIi trójskok -10.50m
Kowalski Łukasz Id dysk - 42,21m
Bagiński Cezary IIIi w dal - 6,32m
Żebrowski Piotr IIIi 400m - 57,31s

Gratulujemy


IX Biegi Sztafetowe


14.09.2007r. przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Wojciechowicach odbyły się IX Biegi Sztafetowe " Po miejscach pobytu 5 Pułku Ułanów Zasławskich", w których reprezentacja dziewcząt zdobyła III miejsce , a chłopców II miejsce .

Skład reprezentacji dziewcząt:
1. Grzyb Paulina IIb
2. Skirkowska Paulina IIf
3. Majkowska Anna IIIi
4.Jastrzębska Monika Ig
5. Pierzchanowska Katarzyna IIh
6. Orzoł Monika IIe
7. Augustyniak Maja Id
8. Rzodkiewska Anna IIIb
9. Zduńczyk Milena Ig
10. Mrozek Ola Ie
rez. Skowrońska Katarzyna Ig
Niedżwiedzka Kinga Ig

Skład reprezentacji chłopców:
1. Michał Janczewski IIIi
2. Żebrowski Piotr IIIi
3. Gurzęda Ryszard IId
4. Tomasz Balkiewicz If
5. Janczewski Adam IIb
6.Jankowski Łukasz IIIg
7. Olszewski Adam IIIg
8. Prusaczyk Mateusz Ib
9.Mielnicki Rafał If
10.Krupa Sylwester IIIi
Gratulujemy


Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

W sobotę 22 września 2007r. na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych . Wyróżniające wyniki osiągnęli:
1000m dziewcząt:
I miejsce -Justyna Orzechowska kl IIh
II miejsce -Katarzyna Kopka kl IIf
III miejsce -Katarzyna Róziecka kl Ia

1500m dziewcząt:
I miejsce- Martyna Nakielska ki Ib
II miejsce -Katarzyna Pierzchanowska kl IIh


1500m chłopców:
II miejsce -Sylwester Krupa kl IIIi
III miejsce- Tomasz Balkiewicz kl Ia
IV miejsce -Hubert Górski kl Ig

3000m chłopców:
III miejsce -Rafał Mielnicki kl If


Międzypowiatowe Biegi Przełajowe

Dnia 20.10. 2007 roku na boiskach stadionu MOSiR w Ostrołęce odbyły się Międzypowiatowe Biegi Przełajowe. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie:

- 1000m
Justyna Orzechowska kl IIh - II miejsce
Katarzyna Róziecka kl Ia -III miejsce
Eliza Olbryś kl IIc -VII miejsce

- 1500m
Martyna Nakielska Ib -III miejsce
Hubert Górski Ig -VI miejsce
Katarzyna Pierzchanowska -IIh VII miejsce
Sylwester Krupa IIIh -VIII miejsce
Tomasz Balkiewicz Ia - XI miejsce

- 3000m
Rafał Mielnicki If VI miejsce


Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia 18 XI 2007r. w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyła się VI edycja rozgrywek o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce w składzie:
Posmyk Radosław Ig
Marzewski Mariusz IIg
Perzanowski Adrian IIg
Michałowski Łukasz IIa
Mierzejewski Roman IIIe
Zyśk Paweł IIIe
Załęski Rafał IIIi
Bednarczyk Kacper IIh
Antośkiewicz Wiktor IIh
Baranowski Jacek IIId
Siemiński Tobiasz IIf
Gratulujemy


Kandydaci na sportowca roku 2007

Prezentujemy kandydatów na sportowca roku 2007.

• Adamczak Paulina II c (lekkoatletyka)
• Bagiński Cezary III i (lekkoatletyka)
• Bednarczyk Karolina III i ( lekkoatletyka, siatkówka)
• Brzeziński Mateusz Ib (siatkówka)
• Choroszewska Olga II h (lekkoatletyka)
• Duch Milena III f ( taniec towarzyski)
• Dziekońska Paulina Ie (lekkoatletyka, tenis stołowy)
• Górka Joanna II a ( siatkówka, lekkoatletyka)
• Janczewski Michał III i (lekkoatletyka)
• Kananowicz Konrad IId (siatkówka)
• Kołodziejczyk Sylwia III i (lekkoatletyka, koszykówka, piłka nożna halowa)
• Kopka Katarzyna II f (lekkoatletyka)
• Kowalski Łukasz I d (lekkoatletyka)
• Krupa Sylwester IIIi (lekkoatletyka)
• Mierzejewski Roman IIIe (piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy )
• Nakielska Martyna Ib (lekkoatletyka)
• Nowak Ewelina II h ( lekkoatletyka, koszykówka)
• Orzechowska Justyna IIh (lekkoatletyka)
• Ossowski Cezary Ib (siatkówka)
• Pajka Dariusz II h (lekkoatletyka)
• Ruziecka Katarzyna Ia (lekkoatletyka)
• Szempliński Sebastian III g (siatkówka)
• Tokarzewska Iwona III d ( lekkoatletyka, koszykówka)
Kupony do głosowania będą rozprowadzane w dniach 10.12.2007-19.12.07.
Głosować można tylko jeden raz na dwóch kandydatów spośród wytypowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego zamieszczonych na powyższej liście.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie pucharu dla zwycięzcy konkursu na szkolnym spotkaniu wigilijnym w dniu 21.12.2007.
W tym samym czasie odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc w odbudowie spalonej szkoły dla dzieci niewidomych w Laskach
Prosimy o udział.


Mistrzostwa Miasta w piłkę nożną halową dziewcząt

W dniu 02.12.2007r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłkę nożną halową dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce w składzie:

Politowska Magdalena IIIi
Kołodziejczyk Sylwia IIIi
Konopka Joanna IIIi
Sawicka Klaudia IIIi
Malon Milena IIa
Lis Paulina IIh
Pokora Agata Ia
Rutkowska Ada If


Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym

Dnia 10 grudnia 2007 roku na hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. W ogólnej punktacji dziewczęta z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce, chłopcy drugie.
Skład reprezentacji:
- dziewczęta:
Długokęcka Anna III d
Dobrowolska Anna II c
Dziekońska Paulina I e
- chłopcy:
Mierzejewski Roman III e
Panuś Marcin III f
Słowiński Piotr II h


Najpopularniejszy Sportowiec

Najpopularniejszym Sportocem Szkoły Roku 2007 została uczennica klasy II f Katarzyna Kopka (lekkoatletyka)
II miejsce - Łukasz Kowalski Id (lekkoatletyka)
III miejsce - Cezary Bagiński IIIi (lekkoatletyka)i Milena Duch IIIf (taniec towarzyski)
IV miejsce - Brzeziński Mateusz Ib (siatkówka)
V miejsce Bednarczyk Karolina IIIi (lekkoatletyka, siatkówka)
VI miejsce - Osowski Cezary Ib (siatkówka)
VII miejsce -Górka Joanna IIa (siatkówka)
VIII miejsce -Mierzejewski Roman IIIe (piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy)
IX miiejsce - Ruziecka Katarzyna Ia (lekkoatletyka )
X miejsce Szempliński Sebastian IIIg (siatkówka)

Gratulujemy

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w zbiórce pieniędzy na odbudowę spalonej Szkoły dla Dzieci Niewidomych w Laskach k/ Warszawy



Wyniki Szkolnych Międzyklasowych Rozgrywek w Siatkówkę Chłopców

Wyniki Szkolnych Międzyklasowych Rozgrywek w Siatkówkę Chłopców:

I miejsce kl. III e w składzie:
Abramski Rafał
Augustyniak Jakub
Mierzejewski Roman
Murawski Bartosz
Podeszwa Sławomir
Zaniewski Mateusz
Szarwarki Marcin


II miejsce kl III bf w składzie
Kwiatkowski Piotr
Chudziaczek Piotr
Łachacz Michał
Małkowski Bartosz
Michałowski Wiktor
Otłowski Paweł



III miejsce kl IIIi w składzie
Kuczyński Cezary
Bagiński Cezary
Kaczmarczyk Rafał
Ciak Mateusz
Wożniak Kamil
Kowalczyk Cezary


IV mijesce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów

Uczeń klasy IIIi Cezary Bagiński zajął IV miejsce w skoku w dal wynikiem 7,04 m w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów , które odbyły się w Spale 25.01.2007 roku. Jest to jego nowy rekord życiowy poprawiony o 3 cm . Gratulacje dla zawodnika i trenerów p. Leszka Grzyba i obecnie p. Marka Mierzejewskiego.


Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki w koszykówce chłopców

W dniach 01-02.03.2008 roku w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Mistrzostwa Miasta szkól średnich w koszykówce chlopców o Puuchar Prezydenta Miasta Ostrołęki.
II miejsce zajęła reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie:
Piotr Brzostek kl IIf
Adam Rykowski kl IIe
Ernest Nowak kl IIf
Dudzic Igor IId
Dudzic Michał IId
Gurzęda Ryszard IId
Zwierz Grzegorz IIId
Jasiński Michał IIIg
Kaczmarczyk Rafał IIIi
Gratulujemy


Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta w Siatkówce Dziewcząt

W dniu 15.03.08 odbyły się Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta w Siatkówce Dziewcząt. Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w składzie:
Karolina Bednarczyk kl IIIi -kapitan
Joanna Ładosz kl IIIb
Joanna Górka kl IIa
Julita Dudzic IIe
Małgorzata Laskowska kl IIf
Paulina Bacławska kl IIIi
Kusiak Joanna kl IIIi
Marta Białobrzeska kl IIg
Gratulujemy


Mistrzostwa Szkoły w piłkę nożną chłopców

W dniu 19.03.2008r. w hali sportowej im. A. Gołasia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłkę nożną chłopców. Oto wyniki:
I miejsce - klasa III E
II miejsce - klasa III D
III miejsce - klasa II E
IV miejsce - klasa II G
V miejsce - klasa II H.

Skład reprezentacji zwycięskiej drużyny klasy III E:
Ryszard Gawek
Tomasz Pietrzak
Adrian Kośnik
Mateusz Zaniewski
Mateusz Kosiński
Łukasz Pokora
Marcin Wróblewski
Roman Mierzejewski.

Gratulujemy!


Konkurs na Logo UKS

Ogłaszamy konkurs na Logo klubu UKS „Clan” działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym
im. C. K. Norwida w Ostrołęce.
Najciekawszy projekt Logo Klubu posłuży jako znak identyfikacyjny klubu a jego autor otrzyma nagrodę – niespodziankę.

Warunki uczestnictwa:
1.Do konkursu mogą przystąpić uczniowie, rodzice, pracownicy
II LO oraz sympatycy klubu.
2.Logo powinno być znakiem graficznym wykonanym komputerowo przy użyciu nie więcej niż 5 kolorów oraz w wersji czarno-bialej.
3.Logo powinno zawierać nazwę klubu Uczniowski Klub Sportowy „Clan” lub jego skrót UKS „Clan”, nazwę szkoły w której mieści się klub-II LO w Ostrołęce oraz inne kojarzące się z klubem znaki np. dyscyplin sportowych.
4.Projekty należy dostarczyć na płycie CD jako plik pdf lub jpg oraz w postaci wydruku na formacie A-4 w polach o wymiarach 8x8 oraz 3x3 w wersji kolorowej i czarno - bialej
6.Projekty należy złożyć do 31 maja 2008 roku do organizatorów konkursu- pani Renaty Chodkowskiej lub Haliny Pierzchały w kopercie zawierającej :
-prace na płytce CD i kartce formatu A4
-formularz zgłoszeniowy zawierający nazwisko i imię, adres oraz zgodę na wykorzystywanie Logo przez klub UKS „Clan”
( wzór formularza zgłoszeniowego do pobrania u organizatorów konkursu lub na stronie internetowej II LO w Ostrołęce).
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w konkursie.
Organizatorzy



Formularz Zgłoszeniowy


do Konkursu na Logo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Clan” działającego
przy II Liceum Ogólnokształcącym im C.K.Norwida w Ostrołęce




Imię.........................................................................................
Nazwisko..................................................................................
Kod pocztowy.......................miejscowość..............................
ul...............................................................................................
..................................................................................................
tel.............................................................................................
email..............................................................................


Wyrażam zgodę na wykorzystywanie zaprojektowanego przeze mnie Logo przez Uczniowski Klub Sportowy „Clan” działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im C.K.Norwida w Ostrołęce.
.

.......................................................................................................
(podpis czytelny)


Mistrzostwa Miasta o Puchar Przechodni Prezydenta w koszykówce dziewcząt

W dniu 05.06.2008r.w Hali Sportowej w Wojciechowicach odbyły się Mistrzzostwa Miasta Ostrołęki o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta w koszykówce dziewcząt. III miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Paulina Skierkowska kl IIf
Worska Aneta IIE
Politowska Magdalena IIIi
Pierzchanowska Katarzyna kl IIh
Milena Kossakowska IF
Sylwia Jastrzębska Ic
Martyna Nakielska kl Ib
Gratulujemy


Mistrzyni Europy

Na rozegranych w dniach 5-6 kwietnia 2008r. Mistrzostwach Europy w Ju Jitsu w Niemczech, uczennica klasy 2f Martyna Gudelska wywalczyła złoty medal w konkurencji grapplingu seniorek. Tym samym tytuł Mistrzyni Europy w tej kategorii. Trenerem Martyny jest Pan Wojciech Dudkowski, który na w/w zawodach zdobył również złoty medal w swojej kategorii.


Martynie i Panu Wojciechowi w imieniu społeczności szkolnej serdecznie gratuluje i życzę dalszych sukcesów sportowych.

R.Kaliszewski


I miejsce w Piłce Siatkowej Mężczyzn o puchar Prezydenta Miasta Ostrłęki.

W Dniu 12-13 kwiecień 2008 odbyły sie zawody szkół średnich w Piłce Siatkowej Mężczyzn o puchar Prezydenta Miasta Ostrłęki.
Nasza drużyna zajęła PIERWSZE miejsce w składzie :
Sebastian Szempliński ( Kapitan ) kl IIIG
Cezary Osowski kl. IB
Piort Kwiatkowski kl. IIIB
Marcin Szarwacki kl. IIIE
Wiktor Michałowski kl. IIIF
Mateusz Brzeziński kl.IB
Bartosz Małkowski kl. IIIF
Arkadiusz Idzikowski kl. ID
Maciej Szurnicki kl. IIE
Pozostałe miejsca:

2 miejsce ZSZ nr 1
3 miejsce 1 LO
4 miejsce ZSZ nr 4

GRATULUJEMY !!


Mistrzostwa Szkoły w siatkówce dziewcząt

Zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w siatkówce dziewcząt. Oto wyniki:
I miejsce -klasa IIIi
II miejsce - klasa IIa
III miejsce - klasa Ic
IV miejsce klasa IIf
V miejsce klasa IIg
Skład reprezentacji zwycięskiej drużyny:
Bednarczyk Karolina
Kusiak Joanna
Bacławska Paulina
Politowska Magdalena
Majkowska Anna
Rupińska Joanna
Bachmura Anna
Konopka Joanna
Kołodziejczyk Sylwia
Sawicka Kaudia


Mityng Rozpoczęcia Sezonu Lekkoatletycznego

Dnia 26.04.08r. na stadionie MOSiR w Ostrąłęce odbył się Mityng Rozpoczęcia Sezonu Lekkoatletycznego.
Oto wyniki:
Bieg na 100m:
1miejsce Kołodziejczyk Sylwia 13,58s IIIi
2.Dziekońska Paulina 13,72s Ie
5.Skowrońska Katarzyna 14,27s Ig
6.Zduńczyk Milena 14,64s Ig

Bieg na 200m:
1.Dziekońska Paulina 28,37s Ie
2.Kołodziejczyk Sylwia 28,43s IIIi
4.Skowrońska Katarzyna 29,95s Ig
5.Zduńczyk Milena 30,97s Ig
8.Grzyb Paulina 31,88s IIb

Bieg na 400m:
1.Kopka Katarzyna 67,16s IIf
4.Olbrys Eliza 75,46s IIc

Bieg na 800m:
1.Róziecka Katarzyna 2:37,22s IIa
2.Nakielska Martyna 2:37,25s Ib
3.Orzechowska Justyna 2:38,70s IIh
4.Pierzchanowska Katarzyna 2:38,76s IIh
6.Orzoł Monika 2:41,29s IIf
7.Skierkowska Paulina 2:50,76s IIf

Skok w dal:
3.Pyskło Aleksandra 4.59m Ia
10.Plucińska Izabela 3.90m Ig

Bieg na 100m:
10.Pajka Dariusz 12.92s IIh

Bieg na 200m:
5.Białobrzewski Konrad 24.99s
Bieg na 400m:

1.Janczewski Michał 56.80s IIIi
2.Krupa Sylwester 57.11s IIIi
3.Mielnicki Rafał 57.90s IIIi

Bieg na 800m:
2.Balkiewicz Tomasz 2:17,48s Ia
3.Górski Hubert 2:17,50 Ig

Rzut oszczepem:
1.Kowalczyk Cezary 44.54m IIIi
2.Coiak Mateusz 38.78 IIIi
Pchnięcie kulą 5kg
1.Kowalski Łukasz 15.63m Id
Pchnięcie kulą 6kg
1. Ciak Mateusz 12.22m IIIi
2.Kowalczyk Cezary11.75m IIIi
3. Mrozek Tomasz 10.82m IIIi

Rzut dyskiem1.5kg:
1.Kowalski Łukasz 48.74m Id

Nagrody za najlepsze wyniki zawodów otrzymali:
w kategorii
-Seniorzy-byłe nasze absolwentki:
1.Katarzyna Jaworowska, rzut dyskiem 47.40m
2.Marta Jaworowska, rzut dyskiem 47.33m
-Juniorki i juniorki młodsze:
2.Sylwia Kołodziejczyk IIIi, bieg na 100m 13,58 s
3.Paulina Dziekońska Ie,bieg na 200m 28.37s
-Juniorzy i juniorzy młodsi:
1.Łukasz Kowalski Id, rzut dyskiem 48,73m

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych rezultatów.


Konkurs na logo UKS

Komisja w składzie :A.Chojnowska, L. Górska, R. Kaliszewski, B.Kotowska, M. Olbryś, K.Orlicka, P. Pawłowski, H. Pierzchała, A. Pragacz, A. Pyskło, M. Sobczak rozstrzygnęła konkurs na logo UKS "Clan" działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Ostrołęce. Po obejrzeniu projektów komisja wybrała pracę, której autorem jest sympatyk UKS "Clan" pan Leszek Chodkowski.
II miejsce - Mateusz Brodowski kl If
III miejsce exequo Paweł Michna kl Id i Monika Wysocka kl Id.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcy.
Laureatów konkursu zapraszamy po odbiór nagród. Fundatorem nagród jest Urząd Miasta w Ostrołęce, któremu bardzo dziękujemy.
Organizatorzy

Galeria prac konkursowych


Mityng z okazji Konstytucji 3-go maja

W Mityngu z okazji Konstytucji 3-go maja w Białymstoku startowali uczniowie naszej szkoły, którzy osiągnęli następujące wyniki:
Łukasz Kowalski kl Id dysk - 42,48m
Katarzyna Kopka kl IIf 100m – 13,70
Paulina Dziekońska kl Ie 100m -13,92
Dariusz Pajka kl IIh 400m -55,17



XIV Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski

Dnia 11 maja 2008r.w Ostrołęce odbył się XIV Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski,
w którym wzięło udział 132 zawodników w wieku 18-75 lat. . Bardzo wyczerpującą trasę liczącą ok. 21km pokonało dwóch uczniów naszej szkoły: Justyna Orzechowska 1990r. , klasa IIh- najmłodsza uczestniczka półmaratonu, która ukończyła bieg na pozycji 114 z czasem 2:13:56 (w swojej kategorii zajęła I miejsce) i wyróżniona została nagrodą Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz Sylwester Krupa 1989r. klasa IIIi,, który uplasował się na 80 pozycji z czasem 1:50:01 . Gratulujemy



Mityng Warszawski

Dnia 01.06 2008r. odbył się Mityng Warszawski , w którym wystartowali nasi uczniowie:
Łukasz Kowalski Id w rzucie dyskiem 1,5 kg - 55m uzyskał I kl sportową. Tym wynikiem zakwalifikował się do reprezentacji Polski juniorów młodszych w meczu Polska- Hiszpania- Włochy, który odbędzie się w Mediolanie 14 czerwca .
Łukasz Kowalski Id - kula 15,88 m
Olga Choroszewska IIh - trójskok 11,08m
Katarzyna Kopka IIf -400m 62,76s
Gratulujemy


Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Modszych

Dnia 17-18.05.2008 na stadionie AWF Warszawa odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Modszych .Medale zdobyli :
Olga Choroszewska - trójskok 11,37m (r.ż.-) złoty medal
Łukasz Kowalski –rzut dyskiem 45,98 m – złoty medal
Cezary Bagiński skok w dal 7,12 m( r.ż.) – złoty medal
Cezary Bagiński - trójskok 14,52m (r.ż.)- brązowy medal
Dariusz Pajka 400m 57,17s
Katarzyna Róziecka 400m 1:07,07 (r.ż.)
Katarzyna Skowrońska 100m 14,28s
Łukasz Kowalski –rzut młotem- 40,85m
Aleksandra Pyskło –w dal 4,38m
Paulina Dziekońska 200m -27,71s (r.ż.)
Katarzyna Kopka 200m – 27,92s
Łukasz Kowalski – kula – 14,86


Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych

Dnia 29 maja 2008r. na stadionie MOSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych.

Najlepsze wyniki zawodów uzyskali:
Kowalski Łukasz rzut dyskiem 53,61m – 151pkt.
Adamczak Paulina 3-skok 11,81 – 127pkt.
Choroszewska Olga 3-skok 11,22 – 110pkt.

GratulujemyNasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

Kobiety:

100m - Juniorki Młodsze:
1 miejsce - Dziekońska Paulina kl. Ie 13,55s

100m -Juniorki
1 miejsce- Kołodziejczyk Sylwia kl. IIIi 13,90s

200m – Juniorki Młodsze:
1 miejsce - Dziekońska Paulina kl.Ie 27,94s
5 miejsce –Nakielska Martyna kl.Ib 30,03s

200m - Juniorki:
2 miejsce- Kołodziejczyk Sylwia kl.IIIi 29,30s
3 miejsce – Lis Paulina kl.IIh 31,76s

400m – Juniorki Młodsze:
1 miejsce – Nakielska Martyna kl.Ib 1;06.80s

400m – Juniorki:
1 miejsce – Kopka Katarzyna kl.IIf 1;06.12s

800m – Juniorki Młodsze:
1 miejsce – Róziecka Katarzyna kl.Ia 2;40.48s

800m – Juniorki:
1 miejsce – Orzechowska Justyna kl.IIh 2;41,11s
3 miejsce – Pierzchanowska Katarzyna kl.IIh 2;51.87s

3-skok:
1 miejsce – Adamczak Paulina kl.IIc 11,81m
2 miejsce – Choroszewska Olga kl.IIh 11,22m
3 miejsce – Bednarczyk Katarzyna kl.IIIi 10,82m
5 miejsce – Grzyb Paulina kl.IIb 9,00m

Skok w dal – Juniorki Młodsze:
2 miejsce – Pyskło Aleksandra kl.Ia 4,64m

Skok w dal – Juniorki:
2 miejsce – Adamczak Paulina kl.IIc 4,96m

Skok wzwyż – Juniorki:
2 miejsce – Grzyb Paulina kl.IIb 135cm

Pchnięcie kulą – Juniorki:
9 miejsce – Bednarczyk Paulina kl.IIIi 7,35m


Rzut dyskiem – Juniorki Młodsze:
8 miejsce – Kossakowska Milena kl.Id 8,91m

4x100 – Juniorki:
1 miejsce – Kołodziejczyk Sylwia kl.IIIi
Adamczak Paulina kl.IIc
Choroszewska Olga kl.IIh
Kopka Katarzyna kl.IIf
Mężczyźni:

100m:
2 miejsce – Wiktorzak Rafał kl.I 12,95s

200m – Juniorzy:
5 miejsce – Sławiński Piotr kl.IIh 26,28s

400m – Juniorzy Młodsi:
10 miejsce – Balkiewicz Tomasz kl.Ia 1;00,18s
11 miejsce – Suchecki Rafał kl.I 1;00,43s

400m – Juniorzy:
3 miejsce – Mielnicki Rafał kl.IId 58,44s

800m – Juniorzy Młodsi:
2 miejsce – Balkiewicz Tomasz kl.Ia 2;19,03s

800m – Juniorzy:
2 miejsce – Pajka Dariusz kl.IIh 2;12,36s

Skok w dal – Juniorzy Młodsi:
9 miejsce – Mielnicki Rafał kl.IId 5,32m

Rzut młotem 5 kg:
2 miejsce – Kowalski Łukasz kl.Id 35,42PK

Pchnięcie kulą – 5 kg:
2 miejsce – Kowalski Łukasz kl.Id 15,72m

Pchnięcie kulą – 6 kg:
1 miejsce – Ciak Mateusz kl.IIIi 12,87m

Rzut oszczepem – 800 g:
1 miejsce – Ciak Mateusz kl.IIIi 41,92m

Rzut dyskiem – 1,50 kg:
1 miejsce – Kowalski Łukasz kl.Id 53,61m



Drugi rzut Ligi Lekkoatletycznej Juniorów

24.05.08 na stadionie Orzeł w Warszawie odbył się drugi rzut Ligi Lekkoatletycznej Juniorów. Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
Łukasz Kowalski kl. 1d- rzut dyskiem 49,91
Martyna Nakielska kl. 1b- 800m 2:37,65
Aleksandra Pyskło kl. 1a- w dal 4,53
Cezary Bagiński kl. 3i- w dal 7,01
Karolina Bednarczyk kl.3i- trójskok 10,67
Paulina Adamczak kl.2c- 100m 13,19 (r.ż)
Katarzyna Kopka kl. 2f- 200m 28,05
Dariusz Pajka kl. 2h- 200m 25,41
Do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikował się Łukasz Kowalski- w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą oraz do Mistrzostw Polski Juniorów Cezary Bagiński- w trójskoku, skoku w dal i biegu na 100m.

Gratulacje


Eliminacje Juniorów Młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Eliminacje

W dniach 7-8.06.2008r. na stadionie AWF w Warszawie odbyły się Eliminacje Juniorów Młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Eliminacje Juniorów do Mistrzostw Polski. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca i wyniki:
Kobiety:

100m Jmł.: - Dziekońska Paulina kl.Ie 13,46s
100m J: - Kołodziejczyk Sylwia kl.IIIi 13,58s
400m Jmł.: - Róziecka Katarzyna kl.Ia 66,53s
400m J: - 4 miejsce - Kopka Katarzyna kl.IIf 62,93s
800m Jmł.: - 4 miejsce - Nakielska Martyna kl.Ib 2;33,95s
3-skok: - 3 miejsce - Bednarczyk Karolina kl.IIIi 10,95m

Mężczyźni:

3-skok: J: - Bagiński Cezary kl.IIIi 14,32m
Rzut dyskiem (1,5kg): - 1 miejsce - Kowalski Łukasz kl.Id 53,65m.
Skok w dal J: - 1 miejsce - Bagiński Cezary kl.IIIi 7,34m
Gratulujemy


Międzynarodowy Mecz Lekkoatletyczny

Dnia 14.06. 2008 roku w Mediolanie odbył się Międzynarodowy Mecz Lekkoatletyczny między Hiszpanią, Włochami i Polską w którym wziął udział uczeń kl Id Łukasz Kowalski. Wynikiem 53,44m w rzucie dyskiem zajął III miejsce. Gratulujemy


Mityng Lekkoatletyczny

W dniu 14.06.2008 w Łodzi odbył się Mityng Lekkoatletyczny. Absolwentt naszej szkoły z klasy IIIi - Cezary Bagiński zajął III miejsce w skoku w dal z wynikiem 7,55(r.ż) . Gratulacje.