DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

deklaracja 1584688593

Akademia Lidera

small-Akademia_Lidera.jpg

Szukaj


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Rada Rodziców
Środa, 13 Wrzesień 2023 12:30

Prezydium Rady Rodziców:

  • Iwona Mróz – przewodnicząca
  • Marta Dziełak – zastępca przewodniczącej
  • Bogumiła Mrozek – sekretarz
  • Anna Lenkiewicz - skarbnik

Komisja Rewizyjna

  • Marcin Maciejewski - przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Wojtek Dudkowski - członek Komisji Rewizyjnej
  • Katarzyna Zecer-Gołaszewska - członek Komisji Rewizyjnej

Wpłat w kwocie 70 zł lub w dwóch ratach można dokonywać u wychowawcy lub na konto Rady Rodziców:
Mróz, Dziełak, Mrozek

38 9484 0007 2120 1708 9352 0001 Bank Spółdzielczy w Brodnicy Oddział w Ostrołęce
(Koniecznie w tytule proszę zamieścić imię, nazwisko i klasę ucznia).

 


Drodzy Rodzice,

W imieniu Rady Rodziców oraz Uczniów Naszej Szkoły, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą. W trosce o przyszłość naszych dzieci chciałabym prosić Państwa o wsparcie dla naszej nowej akcji zorganizowanej wspólnie z Uczniami, która ma na celu wyposażenie jednej z naszych pracowni informatycznych w nowoczesny sprzęt komputerowy. Komputery w tej sali są już stare i większość z nich dysponuje przestarzałym systemem operacyjnym i oprogramowaniem, które nie pozwala naszym dzieciom na dalszy rozwój oraz nabycie umiejętności korzystania z nowych technologii. Praca na obecnych komputerach jest bardzo uciążliwa szczególnie dla uczniów, którzy często czekają na uruchomienie komputera nawet kilka minut. Nauka informatyki jest też mocno utrudniona, ponieważ nasze dzieci pracują na bezpłatnych programach, które nie są w pełni dostosowane do realiów i potrzeb edukacyjnych.

Braki techniczne powodują, że efekty osiągane przez uczniów na zajęciach komputerowych są niższe niż ich potencjał, zmniejszają szansę na konkurowanie z uczniami z innych szkół na olimpiadach informatycznych oraz powodują trudności w  zdaniu matury z informatyki. Naszym marzeniem, marzeniem Uczniów i Nauczycieli jest stworzenie pracowni komputerowej na miarę ich potrzeb i oczekiwań XXI wieku.

Jako Rodzice pragniemy, by nasze dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w tym zakresie, ponieważ jest to bardzo ważne dla ich przyszłości.

Technologie informatyczne wciąż się rozwijają i są obecne w każdej dziedzinie naszego życia, szczególnie zawodowego. Pomóżmy więc naszym dzieciom i stwórzmy im odpowiednie warunki do tego, by mogły iść dalej bez obaw, że nie sprostają przyszłym wymaganiom edukacyjnym i zawodowym.

Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć ten cel. Wierzę w to, że razem możemy zdziałać wiele. Dlatego proszę w imieniu swoim i wszystkich Nauczycieli i Uczniów o wsparcie i wpłatę na Radę Rodziców z dopiskiem: PRACOWNIA KOMPUTEROWA. Każda wpłata ma dla Nas ogromne znaczenie, więc proszę Państwa o wsparcie z całego serca.

Z poważaniem

Skarbnik Rady Rodziców

Anna Lenkiewicz

 


35 lat istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce

Szanowni Rodzice, Drodzy Darczyńcy

Dzięki życzliwości wielu z Państwa mogliśmy wydać „Dzieje II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce” i utrwalić pamięć o osobach związanych z naszą szkołą oraz ocalić od zapomnienia ważne wydarzenia z jej życia. Na 35 lat istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida składa się historia wielu ludzi, którzy wykazali się talentami i zaangażowali swe siły, by podnieść efektywność edukacji. To także pamięć o wszystkich uczniach, którzy stanowią serce naszej szkoły. Tym bardziej wyrażamy swą wdzięczność wszystkim osobom, instytucjom i podmiotom, które wyszły naprzeciw i pomogły sfinalizować to dzieło. W tym miejscu pragnę podziękować również za wszelkie wsparcie otrzymane od Państwa w zakresie organizacji Jubileuszu 35-lecia oraz doposażenie placówki w sprzęt multimedialny. Doceniamy fakt, że jesteście z nami w tych ważnych dla nas momentach, a także w zwykłej szkolnej codzienności, kiedy to podejmujemy wysiłki, by wspomóc rozwój Waszych dzieci.
Z wyrazami szacunku
Krzysztof Jankowski
Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce


Zmieniony: Wtorek, 16 Styczeń 2024 08:46