Pokaz karate na Pikniku Rodzinnym w Kamiance.
Piątek, 08 Czerwiec 2018 08:49

180604 Pokaz karate04 czerwca w Kamiance, uczniowie naszej szkoły, pod opieka dyrektora Wojciecha Domańskiego, wzięli udział w pokazie karate podczas festynu z okazji Dni Rodziny.
Zaproszenie do udziału w festynie przyjęliśmy od pani Magdaleny Mieszkowskiej - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rzekuniu.
II Liceum wraz klubem MKKK Shinkyokushin, Policją i Strażą Pożarną uatrakcyjnili dzieciom i ich rodzicom czas spędzony na pikniku.
Podczas pokazu uczniowie II Liceum zaprezentowali podstawowe techniki stosowane w  karate Shinkyokushin. Zgromadzeni obejrzeli też walki w pełnym kontakcie z zachowaniem pełnego rytuału stosowanego na macie podczas zawodów sportowych.
Czas spędzony w Kamiance to integracja i współpraca naszego liceum ze środowiskiem lokalnym.

W pokazie udział wzięli:

Kinga Kot - II a