Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Wtorek, 15 Maj 2018 08:05

180427 Przelaje    W piątek 27 kwietnia w miejscowości Kamion koło Sochaczewa odbyło się otwarcie XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, których głównym punktem były Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Na starcie dwunastu biegów w rocznikach 2006-1999 stanęło około tysiąc dziewcząt i chłopców z terenu województwa mazowieckiego.

Podniosłym momentem było uroczyste odsłonięcie „Trasy Rekreacyjno – Biegowej im. Roberta Lewandowskiego”, na których Robert Lewandowski zdobywał najwyższe lokaty w biegach przełajowych na szczeblu międzypowiatowym i wojewódzkim. Obecna na imprezie, Mama Roberta Lewandowskiego, niezwykle wzruszona opowiadała o startach swojego Syna Roberta na tych obiektach.

Naszą szkołę i klub reprezentowała trójka zawodników: Jakub Prytulak z klasy Ie, Michał Brodacki i Anna Tyc z klasyIf. Najwyżej z naszych reprezentantów  w kategorii open szkół ponadgimnazjalnych (roczniki 2001-1999) uplasował się Jakub zajmując 20 lokatę , Michał i Ania uplasowali się około 25 miejsca. Jak wypadli nasi reprezentanci w swoich kategoriach wiekowych – wyniki będą wkrótce.

Serdecznie gratulujemy!