Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Przechodni Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego
Wtorek, 07 Luty 2017 08:44

170201 siatkaW dniach 01 - 02.02.2017r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Przechodni Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Ostrołęce. Pierwszego dnia w sportowych zmaganiach uczestniczyli chłopcy. Po zaciętej rywalizacji Puchar Dyrektora trafił do klasy II d, na drugim stopniu podium uplasowała się klasa IIIa. III miejsce zajęli reprezentanci klasy III eh. W drugim dniu rozgrywek emocji dostarczyły nam dziewczęta.  Spośród 18 rywalizujących zespołów do finału awansowały trzy drużyny, z których I miejsce wywalczyła klasa II ad. Po zaciętej trzysetowej walce, II miejsce wywalczyła drużyna klas III ahf, natomiast miejsce III trafiło do zawodniczek klasy II e. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę, zaangażowanie (ekipa techniczna spisała się na medal:)) i rywalizację w duchu fair play. Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek. Śmiało możemy stwierdzić, iż dzięki Waszej postawie, godnej ucznia II Liceum Ogólnokształcącego, miejsca poza podium są również zwycięskie. Duże podziękowania kierujemy w stronę Grona Pedagogicznego, którego wsparcie było bardzo istotne dla społeczności uczniowskiej.