Odznaka Jakości eTwinning
Poniedziałek, 23 Listopad 2015 08:18

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za pracę w projekcie eTwinning "A journey to the USA". Europejska Odznaka Jakości (EOJ) przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning tym projektom, które w wyniku procesu selekcji zostały zaproponowane do Europejskiej Odznaki Jakości przez co najmniej jedno Biuro Kontaktowe NSS oraz co najmniej dwóch partnerów otrzymało już Krajową Odznakę Jakości.
Cieszymy się, że praca uczennic naszej szkoły z obecnych klas 3f i 2f oraz koordynatorek projektu, Agnieszki Młynarczyk i Sylwii Rochaczewskiej, została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

Krajowa i Europejska Odznaka Jakości mają postać elektronicznego certyfikatu. Lista laureatów Europejskiej Odznaki Jakości zamieszczona jest na portalu www.etwinning.net, a także na polskim portalu poniżej.

Zmieniony: Poniedziałek, 23 Listopad 2015 14:42