Apel z okazji Dnia Niepodległości
Wtorek, 10 Listopad 2015 15:42

W przeddzień Narodowego Święta Niepodlegości (10 listopada) odbył się uroczysty apel poświęcony tym, którzy wiedli naród na drodze ku wolności i niepodległości. Część słowno - muzyczną przygotowali: chór CANTILENA pod dyrekcją p. Henryka Gadomskiego oraz uczniowie klas: III B i III C pod kierunkiem wychowawców i p. J. Mironczuka.

Na uroczystości dokonano również zmiany pocztów sztandarowych szkoły, nad którymi opiekę sprawują p. K. Kowalska i p. K. Jankowski. Pan Dyrektor podziękował pocztom ustępującym oraz odebrał przysięgę od pocztów sztandarowych przyjmujących obowiązki. Uroczystość zakończyła się przekazaniem obowiązków ustępującego przewodniczącego szkolnego Samorządu Uczniowskiego Pawła Michalaka nowemu przewodniczącemu Kamilowi Perkowskiemu.

Zmieniony: Wtorek, 17 Listopad 2015 13:19