Zwolnienie z teorii
Poniedziałek, 08 Czerwiec 2015 09:32

Praktyczna Olimpiada pod Patronatem MEN

Uczennice klasy 2 H: Marta Suchecka i Ewelina Abramczyk wspólnie z uczniami innej ostrołęckiej szkoły  uczestniczyli w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii zdobywając tytuł finalisty.
Zwolnienie z teorii to praktyczna gra zespołowa, w której wykonuje się projekt społeczny. Przez realizacje projektu prowadził ich krok po kroku interaktywny portal. Dzięki realizacji projektu pod nazwą: Nakarmiłeś psa swojego ? Nakarm Bezdomnego! uczniowie zdobyli praktyczną wiedzą z zarządzania projektami społecznymi, która mogą zabłysnąć w pierwszej pracy. Dotarli do końca, wygrali i zdobyli Certyfikat PMI i dyplom finalisty.

Pomocą, radą i motywację do pokonywania kolejnych kroków służyły:  p.Hanna Puch, p.Renata Sawicka

Gratulujemy wytrwałości !

Zmieniony: Wtorek, 09 Czerwiec 2015 07:17