Debata: "Miejsce młodzieży w przestrzeni publicznej"
Poniedziałek, 30 Marzec 2015 11:56

Dnia 30 marca br. w godz. 9.40-10.40 w naszej szkole odbyła się debata pt. Jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież?Została ona zorganizowana przez kandydatów na posłów do Sejmu Dzieci i Młodzieży:  Ewę Ziemak (IIB) i Konrada Kacprzyńskiego (IIH) oraz Arkadiusza Chojnowskiego (II H), byłego 2-krotnego posła Sejmu Dzieci i Młodzieży. Swoją obecnością  zaszczycili nas: Arkadiusz Czartoryski, poseł na Sejm RP, Andrzej Kania, poseł na Sejm RP, Michał Skowroński, radny Miasta Ostrołęki, a także Ryszard Kaliszewski, dyrektor II LO.
W debacie czynnie uczestniczyli uczniowie kl. IIB i IIH. Podjęto interesującą propozycję utworzenia Rady Młodzieży dla Miasta Ostrołęki, która mogłaby pełniej prezentować pomysły i nowe rozwiązania władz Ostrołęki w zakresie miejsca młodzieży w przestrzeni publicznej.

Zmieniony: Środa, 01 Kwiecień 2015 16:31