Targi edukacyjne 2015
Czwartek, 12 Marzec 2015 13:14

12 marca 2015 r. odbyły się XIII Prezentacje Edukacyjne organizowane przez Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży. Nasza szkoła przygotowała stoisko, na którym wyeksponowano sukcesy i osiągnięcia uczniów. Na podstawie opracowanych materiałów promujących nasze liceum oraz poprzez bezpośrednie  rozmowy z uczniami i nauczycielami możliwe było zapoznanie się z ofertą edukacyjną II LO w Ostrołęce  na rok szkolny 2015/2016. Uczennice klasy 3e: Aleksandra Bloch i Klaudia Krupka prezentowały swój projekt opracowany na Międzynarodowy Festiwal Młodych Naukowców E(x)plory. Doświadczenia chemiczne wykonywały oraz objaśniały Karolina Pędzich i Marta Chrzanowska z klasy 2c. Przedstawicielki koła amerykanistycznego z klasy 2f:  Aleksandra Hromiuk i Milena Krukowska pomagały sprawdzić umiejętności z języka angielskiego za pomocą gry opracowanej w ramach projektu międzynarodowego e-twinning "A journey to the USA". Uczennice Szkoły Promocji Zdrowia z klasy 2c: Agata Tyszka, Anita Ochenkowska, Angelika Mierzejewska, Milena Grzybowska mierzyły ciśnienie i BMI. Podczas występów artystycznych zaprezentował się kwartet instrumentów dętych w składzie: Arkadiusz Chojnowski kl.2h, Wojciech Kotowski kl.2f, Mateusz Kowalczyk kl.1e, Bartłomiej Bemowski kl.1d oraz  duet Anna Puławska kl.1b i Maria Kowalska kl.1e, który wykonał piosenkę francuską. Wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy przygotowali Prezentacje Edukacyjne i uczestniczyli w nich, serdecznie dziękujemy.

Zmieniony: Poniedziałek, 16 Marzec 2015 10:48