Święto Honorowego Krwiodawstwa
Piątek, 21 Listopad 2014 11:10

W dniu 15 listopada w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyła się 16. edycja obchodów Święta Honorowego Krwiodawstwa pod hasłem DAR KRWI – DAREM SERCA. Została zorganizowana przez Rejonową Radę Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas uroczystości wręczono medale, odznaki oraz nagrody najbardziej zasłużonym krwiodawcom z naszego regionu.
Uroczystą galę uświetnił dedykowany im koncert  JAK PIĘKNIE BY MOGŁO BYĆ, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły:
- recytacja wierszy (m.in. poetów naszego regionu): Wiktoria Juchniewicz, Karolina Kisiel, Justyna Kotowska, Patrycja Parzych (kl. III B)
- śpiew (piosenki z repertuaru Edyty Geppert, Seweryna Krajewskiego i in.): Anita Gawryś, Klaudia Pianko – absolwentki II LO; Kinga Małkowska (kl. III C), Marzena Opacka (kl. III G), Karolina Zaręba (kl. II H).
Dziewczęta zaprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny, wzruszyły publiczność, która przyjęła je gromkimi brawami.
Komputer z prezentacją multimedialną obsługiwał Wiktor Kukliński (kl. III B). Zdjęcia wykonała Klaudia Ejzenberg (kl. III B).
Koncert przygotowała p. Agnieszka Wołosz.