Czwartek, 11 Wrzesień 2014 09:32

K O N K U R S

organizowany przez Miasto Ostrołęka

na opracowanie  strony internetowej  „Bezpieczna

Przyjazna Ostrołęka Nasza Wspólna Sprawa”

skierowany do uczniów szkół średnich Miasta Ostrołęki.

Nagroda główna – TABLET

Chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę?

• prześlij  imienne zgłoszenie zawierającej dane: adres, nr telefonu - do kontaktu, mail, profil kształcenia, klasa i nazwa szkoły, na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgłoszenie udziału w konkursie  prześlij do dnia  16.09.2014r.

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie otrzymasz (na podany przez siebie adres mailowy) dodatkowe informacje do opracowania strony internetowej „Bezpieczna Przyjazna Ostrołęka Nasza Wspólna Sprawa”

·        Zbuduj portal internetowy  w oparciu o nowoczesny i aktualnie rozwijany system CMS.

·        Link do wykonanej strony internetowej prześlij na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do dnia  15.10.2014r

Projekty zgłoszone do konkursu będą oceniane pod kątem wizualnym
i funkcjonalnym.

Zwycięzca konkursu zobowiązany będzie do umieszczenia swojej pracy na serwerze UM (organizator przekaże niezbędne do tego celu informacje).
Organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia umiejętności autora projektu w ramach wykonanej pracy.

Po rozstrzygnięciu konkursu na organizatora przechodzą  wszelkie prawa autorskie na wszystkich polach eksploatacji.

Złożone projekty nie podlegają zwrotowi.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu  20.10.2014,   a wynik konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Miasta Ostrołęki.

ZAPRASZAMY  DO  UDZIAŁU  W  KONKURSIE

Informacje o konkursie:  www.ostroleka.pl  /aktualności