Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 2014
Piątek, 25 Kwiecień 2014 13:17

Dnia 25 kwietnia 2014 roku dobyło się Uroczyste Pożegnanie Maturzystów naszego liceum. Podczas uroczystości abiturienci otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy gratulacyjne i nagrody książkowe. Wyróżniono też tych uczniów, którzy brali udział w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, zawodach sportowych, mieli 100 % frekwencję z trzech lat oraz aktywnie pracowali na rzecz szkoły.
Pan Henryk Gadomski pożegnał maturzystki śpiewające w chórze Cantilena, wręczył im dyplomy i płyty CD upamiętniające występy chóru.
Apel z tej okazji przygotowali uczniowie klas: 2a,2c i 1g pod kierunkiem wychowawców. Zgromadzeni goście obejrzeli montaż słowno-muzyczny pt. Każde pokolenie ma swój własny czas.
Życzymy naszym absolwentom połamania piór na egzaminach maturalnych, dostania się na wymarzone uczelnie i powodzenia w dalszym dorosłym życiu.

Zmieniony: Poniedziałek, 12 Maj 2014 08:01