VI Samorządowa Gala Uczniowska
Piątek, 28 Czerwiec 2013 11:25
         26 czerwca 2013 r. w OCK odbyła się VI edycja Samorządowej Gali Uczniowskiej. Wyróżniającym się uczniom ostrołęckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nagrody i okolicznościowe statuetki wręczali Prezydent Miasta Ostrołęki pan Janusz Kotowski oraz dyrektor Wydziału Oświaty p. Mirosław Rosak.
Na tej pięknej uroczystości nie zabrakło również przedstawicieli naszej szkoły:
Bartosz Wielechowski z klasy 2b (wychowawca p. Anastazja Dzwonnik-Załęska) otrzymał nagrodę specjalną za uzyskanie tytułu laureata XXV Olimpiady Filozoficznej.
Cezary Kardaś z klasy 2d (wychowawca p. Teresa Gierwicz) został nagrodzony w kategorii najwyższa średnia w szkole,
Magdalena Żebrowska - wybitna lekkoatletka z klasy 1 c (wychowawca p. Agnieszka Pragacz) - w kategorii najlepszy sportowiec szkoły ,
Wiktor Wilga - utytułowany tancerz z klasy 1d (wychowawca p. Anna Łomacz) - w kategorii talent.
        Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym , ich rodzicom i wychowawcom.
Życzymy radości z uzyskanych wyników i wielu dalszych sukcesów, a także dużo słońca w wakacje i przyjemnego wypoczynku.
                                                                                                  Dyrekcja II LO
Zmieniony: Piątek, 28 Czerwiec 2013 12:57