Konkurs (24.04.13r.)
Piątek, 26 Kwiecień 2013 09:10

Dnia 24 kwietnia 2013 r. w czytelni biblioteki szkolnej odbył się konkurs poświęcony życiu i twórczości patrona naszej szkoły- Cypriana Kamila Norwida. Swoją wiedzą popisywały się dwuosobowe zespoły z klas drugich. Młodzież wybierała pytania za jeden, dwa lub trzy punkty zgodnie ze stopniem trudności. Najwięcej punktów zdobyła klasa II c reprezentowana przez Klaudię Pianko oraz Magdalenę Skałę. Drugie miejsce zajęła klasa II D, której przedstawicielami byli Karolina Siedlecka i Cezary Kardaś. Natomiast trzecie miejsce wywalczyły uczennice z klasy II h Monika Grabowska i Ewa Żerańska.

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody książkowe.

Spotkaniu towarzyszyła nastrojowa wystawka książek i dzieł plastycznych Norwida.

Zmieniony: Poniedziałek, 29 Kwiecień 2013 10:31