Finał Festiwalu E(x)plory
Piątek, 12 Kwiecień 2013 13:19
    Michalina wyjaśniła nam, że to jedna z dróg do wykrycia wysokiej zjadliwości najbardziej niebezpiecznego gatunku plasmodium wywołującego malarię. W ciągu trzech dni Festiwalu Michalina uczestniczyła w części egzaminacyjnej, czyli odpowiadała na pytania jury dotyczące przeprowadzonych badań, prezentowała wyniki swej pracy w czasie spotkań z pracownikami naukowymi wyższych uczelni i przedstawicielami firm zainteresowanych współpracą, uczniami
i nauczycielami różnych szkół. Udzieliła też wywiadów radiowych i telewizyjnych.
   Michalina Leszczyńska podkreśla serdeczną atmosferę panującą na Festiwalu E(x)plory, a także to, że udział w tej imprezie dał jej możliwość posługiwania się naukowym językiem angielskim oraz poznanie wielu ciekawych ludzi z całej Polski.

Michalinie Leszczyńskiej serdecznie gratulujemy sukcesu, jakim niewątpliwie jest uczestnictwo w Finale Festiwalu E(x)plory i życzymy kolejnych osiągnięć naukowych.
     Pani Annie Mynyk - opiekunowi naukowemu Michaliny - serdecznie dziękujemy za pracę i czas poświęcone na przygotowanie Michaliny do udziału w tak ważnym przedsięwzięciu.
                                                                                                                                                                         Dyrekcja II LO

Zmieniony: Wtorek, 16 Kwiecień 2013 12:35