Targi Edukacyjne 2012
Czwartek, 29 Marzec 2012 14:56

W dniu 29 marca 2012r. w Hali Sportowo – Widowiskowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się „X Prezentacje Edukacyjne – Ostrołęka 2012”.
Nasze liceum przygotowało  stoisko prezentujące dorobek edukacyjny i artystyczny szkoły, osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz sportowych, osiągnięcia chóru Cantilena i klas Promocji Zdrowia.

Uczennice z klasy kl. 2a  demonstrowały hologramy, które wcześniej tworzyły podczas zajęć na Politechnice Warszawskiej. Zaś uczniowie klas  z programem promocji zdrowia pod kierunkiem p. Grażyny Żebrowskiej dokonywali pomiaru ciśnienia, BMI i tlenku węgla.

Prezentacje  wzbogaciły  występy artystyczne uczniów naszej szkoły. Aleksandra Szczęsna (kl. 2f) i Bartłomiej Wiszowaty przedstawili tańce latynoamerykańskie, Radosław Białobrzeski  (kl. 3d) wykonał utwór na gitarze, Magdalena Głażewska(kl.3h) zaśpiewała  piosenkę z repertuaru Adele ,a zespół cheerleederek  pod kierunkiem p. Katarzyny Orlickiej zaprezentował układ taneczno – gimnastyczny.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania  do X Prezentacji i aktywnie w nich uczestniczyli. Dziękuję nauczycielom, p.Beacie Samorajskiej (koordynatorowi Szkoły Promocji Zdrowia), wszystkim występującym oraz uczniom, którzy z dużym zaangażowaniem  rozmawiali z gimnazjalistami.

Ryszard Kaliszewski

Zmieniony: Środa, 04 Kwiecień 2012 10:28