Olimpiady z nauk społecznych
Wtorek, 14 Maj 2024 07:33

Pod koniec kwietnia zakończył się udział naszych uczniów w olimpiadach z nauk społecznych, w których łącznie uczestniczyło ponad 20 osób - w eliminacjach szkolnych. Do etapu okręgowego olimpiad zakwalifikowali się i uczestniczyli:
1/ LXVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym: Adrian Rybaczyk i Miłosz Galiński (IVB, op. Elżbieta Mironczuk), Hubert Miłek i Adrian Szostak (IIIB, op. Jan Mironczuk),
2/ XXVI Olimpiada Wiedzy o Prawie: Delfina Mrówka (IVB, op. Elżbieta Mironczu), Adrian Szostak, Amelia Sierak, Oliwia Żebrowska (IIIB, op. Jan Mironczuk),
3/ XIX Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg": Amelia Dawid (IVB, op. Elżbieta Mironczuk): Hubert Miłek, Adrian Szostak, Oliwia Żebrowska (IIIB, op. Jan Mironczuk).
Postępowanie na etapie okręgowym zakończyło udział naszych uczniów. Gratulujemy udziału na etapie okręgowym i życzymy poprawienia wyników w następnym roku, czyli kwalifikacji do etapu centralnego.