Finał IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Akademia Wiedzy o Prawie”
Wtorek, 23 Kwiecień 2024 06:49

Akademia Wiedzy o Prawie finał W IX edycji ogólnopolskiego konkursu Akademia Wiedzy o Prawie wzięło udział 1275 uczniów  ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych  z całej Polski.  Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego. W finale konkursu, który odbył się 17 kwietnia 2024 r. w Warszawie, Okręgową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Olsztynie  reprezentowała Amelia Dawid z kl. IV B.  Uczennica znalazła się w gronie 34 uczniów zakwalifikowanych do etapu finałowego, w tym 17 ze szkół podstawowych i 17 ze szkół ponadpodstawowych. Amelia nie znalazła się na podium, jednak sam udział w finale konkursu był dla niej dużym wyróżnieniem. Wydarzenie zorganizowała Krajowa Izba Radców Prawnych. Opiekę nad uczennicą sprawowała p. Elżbieta Mironczuk.

Zmieniony: Wtorek, 23 Kwiecień 2024 06:51