Trwa kolędowanie CANTILENY
Piątek, 12 Styczeń 2024 14:25

IMG 20240116 WA001811 stycznia b.r. odbył się kolejny / drugi z trzech zaplanowanych w okresie Bożonarodzeniowym / koncertów kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru CANTILENA. Tym razem koncert odbył się w udekorowanej sali gimnastycznej szkoły dla rodziców i osób najbliższych uczniom II LO. Bardzo serdeczne przyjęcie programu sprawiło wykonawcom nieukrywaną satysfakcję i stanie się impulsem na drodze do doskonałości artystycznej.
Jeden z uczestników koncertu – Pan Grzegorz Pragacz – skierował po koncercie list do Chóru CANTILENA następującej treści:

Szanowny Panie Profesorze! Raz jeszcze chciałbym pogratulować Panu oraz całej CANTILENIE pięknego koncertu kolęd. Największe wrażenie zrobiła na mnie niezwykła aranżacja „CICHEJ NOCY” wraz z występem solistki o niezwykłej barwie głosu. Super wykonanie! Pozdrawiam serdecznie. Grzegorz Pragacz”.

Ostatni koncert z cyklu tegorocznego kolędowania CANTILENY odbędzie się w niedzielę 28 stycznia w Kościele pw. Nawiedzenia NMP / Fara / w Ostrołęce bezpośrednio po Mszy Św. z godz. 10.00. na zaproszenie Proboszcza Parafii, Ks. dr. Wiesława Białczaka. Chór zapewni także oprawę muz. tej Eucharystii.

Serdecznie zapraszamy.

Zmieniony: Wtorek, 16 Styczeń 2024 08:08