Mistrzostwa II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce w Piłkę Nożną o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły
Piątek, 22 Grudzień 2023 09:50

IMG 29925 grudnia 2023 r. na hali im. A. Gołasia odbyły się Mistrzostwa II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce w Piłkę Nożną o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły.  Organizatorami wydarzenia byli nauczyciele wychowania fizycznego, a impreza miała na celu popularyzację piłki nożnej wśród młodzieży ⚽
Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 8.00 i wzięło w nich udział 23 drużyny. Atmosfera na hali była niesamowita, pełna radości, śpiewów i wiwatów!
Turniej zakończył się meczem finałowym między klasą 3F i 2F. Po emocjonującym pojedynku, Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła klasa 3F. Na drugim miejscu stanęła klasa 2F, a trzecie miejsce zajęła klasa 3G.