Ogólnopolski Turniej Wiedzy z Chemii
Poniedziałek, 20 Listopad 2023 20:28

otw10 listopada 2023r odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Turniej Wiedzy z Chemii. OTW jest konkursem dla wszystkich uczniów chcących sprawdzić swoją wiedzę z danego przedmiotu, rozwinąć swoje zainteresowania. W turnieju zmagało się 19 osób: Kalina Bereszczyńska, Igor Ludwiniak z klasy 2c, Błażej Bastek, Klaudia Czeleń, Oliwia Bucińska, Michał Deptuła, Julia Dymerska, Marta Gleba, Łukasz Kurak, Anna Sawicka, Paulina Tymosiak, Patrycja Żebrowska z klasy 3e, Julia Deptuła, Martyna Duda, Emilia Gaj, Karolina Gleba, Łucja Kaliszewska, Krzysztof Kowalewski, Małgorzata Sęk z klasy 4e. Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wkładem pracy. Najwyższy wynik uzyskał Krzysztof Kowalewski. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów. Koordynatorem turnieju była p. Monika Kaliszewska.