III Festiwal Nauki
Piątek, 15 Kwiecień 2011 16:34

W dniu 15 kwietnia 2011 roku odbyła się w naszej szkole III edycja Festiwalu Nauki. Prezentacje multimedialne, doświadczenia naukowe, modele i prace uzdolnionych uczniów, to wszystko co mogliśmy zobaczyć. Odbywający się od 3 lat Festiwal Nauki przyciąga wielu pasjonatów wiedzy praktycznej z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. W tym roku oprócz naszej młodzieży gościliśmy uczniów Gimnazjum  Nr 2 i Gimnazjum STO w Ostrołęce. Szczególnym gościem imprezy była Pani Teresa Michalak - Dyrektor Ostrołęckiej Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Dziękuję  wszystkim prezentującym swoje dokonania, ich opiekunom - nauczycielom przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz Pani D.Glabas-Ciak, która organizacyjnie przygotowała tegoroczny Festiwal.

Dyrektor R.Kaliszewski

Zmieniony: Wtorek, 19 Kwiecień 2011 14:51