Nadanie Medalu „PRO MASOVIA”
Poniedziałek, 23 Październik 2023 06:48

IILO 35lat 91 kadr 2Podczas obchodów jubileuszowych 35-lecia nasza szkoła otrzymała wyjątkowe wyróżnienie od Marszałka Województwa Mazowieckiego. 13 października 2023 r. został nadany naszej szkole Medal Pamiątkowy „PRO MASOVIA”, który jest potwierdzeniem, że realizacja zadań podejmowanych przez całą społeczność II Liceum Ogólnokształcącego przyczynia się do rozwoju Mazowsza w zakresie kulturalnym i społecznym. Jak zostało podkreślone podczas uroczystości nadania, jest „to zasługa wszystkich pracowników, nie pomijając w tym osobistego zaangażowania poszczególnych uczniów. Przez te wszystkie lata każdy dołożył jakąś cząstkę, która składa się na większą całość”. Wyrażamy swą wdzięczność za tę szczególną nominację. Medalem zostali również uhonorowani pracownicy, którzy niemal od początku istnienia szkoły mieli bezpośredni i znaczący wpływ na jej rozwój. Medal „PRO MASOVIA” otrzymały Panie Wicedyrektor Beata Kotowska, Anastazja Dzwonnik-Załęska i Izabela Skrzecz, a także Pan Jan Mironczuk. Wyróżnionym osobom składamy serdeczne gratulacje.

Krzysztof Jankowski

ZDJĘCIA

Zmieniony: Poniedziałek, 23 Październik 2023 08:31