Dziękujemy Rodzicom i Darczyńcom
Wtorek, 17 Październik 2023 12:34

IILO 35lat 149Szanowni Rodzice, Drodzy Darczyńcy

Dzięki życzliwości wielu z Państwa mogliśmy wydać „Dzieje II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce” i utrwalić pamięć o osobach związanych z naszą szkołą oraz ocalić od zapomnienia ważne wydarzenia z jej życia. Na 35 lat istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida składa się historia wielu ludzi, którzy wykazali się talentami i zaangażowali swe siły, by podnieść efektywność edukacji. To także pamięć o wszystkich uczniach, którzy stanowią serce naszej szkoły. Tym bardziej wyrażamy swą wdzięczność wszystkim osobom, instytucjom i podmiotom, które wyszły naprzeciw i pomogły sfinalizować to dzieło. W tym miejscu pragnę podziękować również za wszelkie wsparcie otrzymane od Państwa w zakresie organizacji Jubileuszu 35-lecia oraz doposażenie placówki w sprzęt multimedialny. Doceniamy fakt, że jesteście z nami w tych ważnych dla nas momentach, a także w zwykłej szkolnej codzienności, kiedy to podejmujemy wysiłki, by wspomóc rozwój Waszych dzieci.

Krzysztof Jankowski
Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce