Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024
Wtorek, 05 Wrzesień 2023 12:02

IMG 98824 września 2023 roku nasza szkoła zainaugurowała nowy rok szkolny 2023/2024 uroczystą Mszą Świętą w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.
Część oficjalna uroczystości wraz ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia.
Pan Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce Krzysztof Jankowski powitał przybyłych gości, a uczniom życzył wielu sukcesów w nowym roku szkolnym oraz wytrwałości w osiąganiu zaplanowanych celów. Również zaproszeni goście skierowali serdeczne słowa powitania do uczniów i nauczycieli.
Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru Cantilena pod kierunkiem Pana Henryka Gadomskiego, a na zakończenie w krótkiej części artystycznej wystąpił zespół House of estate.
Nad przebiegiem uroczystości czuwały p. Mariola Biedrzycka z kl. 4f i p. Anna Chojnowska z kl. 3f.

Życzymy wszystkim dobrego roku!!!

Zmieniony: Piątek, 08 Wrzesień 2023 10:37