Nasi uczniowie brali udział w mazowieckim programie stypendialnym
Środa, 30 Sierpień 2023 08:23

W ramach ,,Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka na rok szkolny 2022/2023" uczniom naszej szkoły zostały przyznane stypendia. Wśród tegorocznych stypendystów znaleźli się: Marta Mosakowska kl. 1e, Igor Ludwiniak kl. 1c, Aleksander Nadolny kl. 2a, Gabriel Mynyk kl. 2d, Adam Dąbkowski 2a oraz Jakub Romanowski kl. 3a. Udział w programie wymagał od nich przygotowania różnorodnych projektów edukacyjnych na wybrane tematy. Każdy z uczniów musiał pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie, a także wykorzystać zdobyte informacje do przygotowania ciekawych prezentacji, które można zobaczyć otwierając linki znajdujące się poniżej.

1. Jakie tajemnice skrywa trójwymiarowa geometria
2. Aromaterapia - leczenie za pomocą olejków
3. Historia animacji mp4, pptx
4. Podsumowanie projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”