Rusza rejestracja na Jesienny Test Coopera w Ostrołęce 2023
Czwartek, 24 Sierpień 2023 07:18

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 23 września 2023 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej.

Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.

Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.

Udział w Teście jest nieodpłatny.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy. Czekają nagrody niespodzianki, nie tylko najlepszych.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Testu!

UWAGA ! Zgłoszenia potrwają do 23 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)

10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 min, wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu oraz wyróżnień zgodnie z regulaminem

10:00 – Bieg rodzinny najmłodszych z rodzicami;

10:30 – Bieg dzieci (8-12) lat

11:00 – Bieg dzieci i młodzieży (13-14) lat

11:30 – Bieg dzieci i młodzieży (15 -16) lat

12:00 – Bieg Open

12:30 – Bieg Norwidowski (Open)

13:00 – Bieg po rekord (Open)

13:30 – Bieg Solidarności (Open)

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców

Serdecznie zapraszamy w imieniu partnerów i współorganizatorów.

Patronat : Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce, Paweł Rafał Natkowski.

Narodowy koordynator: Ministerstwo Sportu i Turystyki

Krajowy koordynator: Akademicki Związek Sportowy w Warszawie

Do zobaczenia na bieżni ! ZAPRASZAMY!

Organizator: UKS Clan Ostrołęka

Jednocześnie zapraszamy na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne z UKS Clan finansowanych z Miasta Ostrołęki oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Klub 2023, których koordynatorem jest Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

oraz Prozdrowotne wakacyjne półkolonie podczas wakacji, których krajowym koordynatorem jest Akademicki Związek Sportowy w Warszawie. Szczegóły na stronie klubu UKS Clan Ostrołęka: http://uks-clan.cba.pl/

Do zobaczenia !