Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023
Czwartek, 22 Czerwiec 2023 11:40

normal IMG 3007Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w dniu 23 czerwca 2023r. rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce. Następnie uczniowie i nauczyciele zebrali się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia. Pan Dyrektor Krzysztof Jankowski powitał przybyłych gości oraz pogratulował uczniom osiągniętych wysokich wyników w nauce. Gratulował młodzieży ukończenia kolejnego etapu nauki. Podziękował nauczycielom za zaangażowanie, wysiłek oraz sumienną pracę, a rodzicom za codzienne wspieranie swoich dzieci. Podczas uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Wyróżniono też osoby, które miały stuprocentową frekwencję, osiągały sukcesy dydaktyczne i sportowe oraz aktywnie pracowały na rzecz szkoły.
Nie zabrakło zarówno na Mszy Św, jak i na oficjalnej części występu chóru szkolnego CANTILENA pod kierownictwem p. H. Gadomskiego. Po oficjalnej uroczystości młodzież zaprezentowała krótką część artystyczną. Akademię przygotowały p. Marlena Godzina z klasą 2g oraz p. Milena Rostkowska.

Zmieniony: Wtorek, 26 Wrzesień 2023 09:12