PODSUMOWANIE PROJEKTU 'PO WER'
Środa, 14 Czerwiec 2023 08:03

W dniu 13 czerwca 2023 uczestnicy projektu 'PO WER - Ponadnarodowa Mobilność Uczniów' zorganizowali spotkanie dla społeczności szkolnej, podczas którego podsumowali przebieg mobilności, omówili jego założenia i cele oraz podzielili się zdobytą wiedzą i osobistymi spostrzeżeniami na temat różnych aspektów życia w Grecji, takich jak funkcjonowanie greckiej szkoły, historia i kultura Grecji, miejscowe tradycje i obyczaje, ciekawostki związane z życiem codziennym, interesujące miejsca odwiedzane podczas mobilności. Nie zabrakło też refleksji na temat greckiej 'kultury stołu', połączonej z degustacją typowych greckich przekąsek- publiczność miała okazję skosztować greckiej fety, oliwek i słodkości. Był też krótki pokaz tradycyjnego tańca greckiego do rytmu Greka Zorby'.
W przygotowanie spotkania włączyli się wszyscy uczestnicy mobilności, którzy samodzielnie opracowali scenariusz, przygotowali wystąpienia, dekoracje i bufet, a także choreografię. Koordynatorzy projektu serdecznie dziękują im za zaangażowanie.
Spotkanie to z pewnością umożliwiło uczniom naszej szkoły zapoznanie się z założeniami projektu POWER i zachęciło ich do uczestnictwa w podobnych przedsięwzięciach w przyszłości.

Zmieniony: Środa, 14 Czerwiec 2023 09:27