Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH CHALLENGE
Wtorek, 04 Kwiecień 2023 08:00

IMG2023032911534229 marca w naszej szkole odbył się finał Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH CHALLENGE dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Była to pierwsza edycja tego konkursu zorganizowana z inicjatywy nauczycielek języka angielskiego: p. I. Kulas, p. S. Rochaczewskiej, p. A. Zając i p. K. Żerańskiej. Z radością możemy stwierdzić, że wydarzenie okazało się sukcesem - wzięło w nim udział ponad 180 uczniów z 19 szkół!
Do środowego finału przeszła grupa 29 najlepszych reprezentantów 12 szkół, którzy zmierzyli się z testem leksykalno-gramatycznym. Przed ogłoszeniem wyników uczniowie naszej szkoły zadbali, aby ich młodsi koledzy poczuli się u nas wyjątkowo - uczennica klasy 4bp przedstawiła naszym gościom prezentację multimedialną na temat naszej szkoły, a uczniowie klas 1c i 1d przewodzili wycieczkom po najciekawszych miejscach w naszej szkole.
Najlepsze wyniki osiągnęli: uczeń Szkoły Podstawowej Nr 5 Jakub Sakowski – I miejsce, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 Gabriela Dąbrowska - II miejsce oraz uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 Maja Mierzejewska – III miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy, wręczone przez Dyrektora Szkoły p. Krzysztofa Jankowskiego. Złożyliśmy również podziękowania na ręce szkolnych koordynatorów, którzy wykazali się zaangażowaniem organizując etap szkolny oraz opiekując się uczestnikami.
Mamy nadzieję, że Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH CHALLENGE na stałe wpisze się w kalendarz naszych szkolnych wydarzeń. Zwycięzcom i ich opiekunom jeszcze raz serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy na kolejną edycję naszego konkursu. (zdjęcia)

Zmieniony: Wtorek, 04 Kwiecień 2023 11:10