Forum Edukacyjne 2023
Czwartek, 30 Marzec 2023 12:15

title24 marca 2023 r. w Hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyło się "Forum Edukacyjne 2023", którego celem było przedstawienie oferty szkół ponadpodstawowych uczniom klas ósmych z terenu miasta Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego. W trakcie forum ósmoklasiści mieli okazję porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami szkół ponadpodstawowych oraz otrzymać materiały informacyjne dotyczące kierunków kształcenia. Nasze liceum również przygotowało swoje stoisko, na którym uczniowie klas ósmych mogli zobaczyć interesujące doświadczenia chemiczne, zrobić fotografię z podobizną patrona naszej szkoły oraz wziąć udział w quizie interaktywnym dotyczącym wiedzy ogólnej. Prezentację naszej szkoły wzbogaciły również występy wokalne naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie stoiska oraz wzięli czynny udział w forum. (zdjęcia)

Zmieniony: Wtorek, 04 Kwiecień 2023 11:13