Poniedziałek, 13 Luty 2023 11:30

Walentynki na stałe wpisały się w harmonogram naszych szkolnych uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień stał się okazją do okazywania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. Tym razem świętowanie rozpoczęliśmy już 6 lutego. Od tego dnia ruszyła akcja zbierania „poczty walentynkowej”. Było wielu chętnych, którzy skorzystali z okazji, aby wyrazić swoje uczucia, takie, jak sympatię, przyjaźń, miłość. Szkolny listonosz postarał się o to, aby wszystkie listy trafiły do adresatów jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych. W dniach 8 - 10 lutego na górnym holu przygotowana była „ścianka walentynkowa”, z której chętnie korzystaliśmy robiąc zdjęcia z naszymi przyjaciółmi, czy sympatiami. Odbył się również konkurs na najsympatyczniejszą parę w naszej szkole. Zwycięzcami okazali się: Julia Puścian z kl. 4cp i Aleksander Próchnicki z kl. 4dp . W nagrodę wybiorą się na seans filmowy.

Wszystko to dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w dekorowanie szkoły, przygotowanie i przeprowadzenie walentynek w naszej szkole. Wasza praca i zaangażowanie sprawiły wszystkim wiele radości.
Pamiętajmy, aby nie tracić okazji do okazywania uczuć, bo przecież, jak pisała Wisława Szymborska: „ Żaden dzień się nie powtórzy…”