Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022
Środa, 29 Czerwiec 2022 07:14

IMG_0979_Copy_Copy.jpgUroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w dniu 24 czerwca 2022r. rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce. Następnie uczniowie i nauczyciele zebrali się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia. Pan Dyrektor Krzysztof Jankowski powitał przybyłych gości, m.in. Pana Mirosława Augustyniaka - radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Panią Grażynę Chrzaniuk - inspektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki, Panią Beatę Samorajską - koordynator Szkoły Promocji Zdrowia, Panią Renatę Sawicką - Przewodniczącą Rady Rodziców. Pan Dyrektor pogratulował uczniom osiągniętych wysokich wyników w nauce. Podsumował miniony rok szkolny, zaznaczając, że był to czas wytrwałej pracy, uwieńczonej licznymi sukcesami uczniów na olimpiadach, konkursach oraz zawodach sportowych. Gratulował młodzieży ukończenia kolejnego etapu nauki. Podziękował nauczycielom za zaangażowanie, wysiłek oraz sumienną pracę, a rodzicom za codzienne wspieranie swoich dzieci. Podczas uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Wyróżniono też osoby, które miały stuprocentową frekwencję, osiągały sukcesy dydaktyczne i sportowe oraz aktywnie pracowały na rzecz szkoły. Zarówno na Mszy św, jak i na oficjalnej części uroczystości wystąpił szkolny chór CANTILENA pod kierownictwem pana Henryka Gadomskiego. Po oficjalnej uroczystości młodzież zaprezentowała krótką część artystyczną. Akademię przygotowały klasy: If, IIIg z wychowawcami - panią Anną Chojnowską, panią Anną Cholewińską.

Zmieniony: Poniedziałek, 04 Lipiec 2022 07:52