DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

deklaracja 1584688593

Szukaj


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Wtorek, 10 Maj 2022 07:15

nprc            Z przyjemnością informujemy, że nasza szkolna biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o ponad 200 egzemplarzy nowości wydawniczych, które zostały zakupione ze środków uzyskanych w ramach Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 dla bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Program ten realizowany był przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Zakupione pozycje dostosowane zostały do gustów czytelniczych naszych uczniów.            

            Udział w programie pozwolił również na realizację wielu przedsięwzięć promujących czytelnictwo (konkursów oraz spotkań, między innymi z Barbarą Zakrzewską pt. „Od liberatury do liberackości utworów Cypriana Kamila Norwida.”) oraz wzbogacenie warsztatu biblioteki o jeden zestaw komputerowy.

stopka

Zmieniony: Piątek, 20 Maj 2022 11:25