Debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego II LO
Czwartek, 07 Październik 2021 09:53

6 października 2021 roku w II LO odbyła się debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Do walki o to stanowisko stanęli: Marta Dobkowska z klasy 3bp i Stanisław Kubeł również z klasy 3bp. Prowadzącymi byli uczniowie klasy 3dg: Wiktoria Wiśniewska i Michał Dzwonkowski. Przygotowaniem i oprawą techniczną tego wydarzenia zajęli się: ustępujący przewodniczący Cezary Miłek kl. 3ag oraz jego zastępca Kacper Piórkowski kl. 3eg.

Każdy z uczestników miał okazję odnieść się do punktów własnego programu, ale także zadać pytanie kontrkandydatowi. Kolejna część debaty należała do publiczności, która wzięła kandydatów w krzyżowy ogień pytań. Kto z nich przez najbliższy rok szkolny pokieruje naszym samorządem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w piątek 8 października.

Zmieniony: Poniedziałek, 11 Październik 2021 08:29