Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki
Poniedziałek, 04 Październik 2021 06:48

Po raz kolejny w naszym mieście wybrana została Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki. W każdej szkole średniej powołano Szkolne Młodzieżowe Komisje Wyborcze. W naszym liceum kandydatami do Młodzieżowej Rady Miasta byli: Alicja Górka (kl. 3gp), Tobiasz Kamiński (kl.3cp) oraz Natalia Maria Zielińska (kl. 3gp). Uczniowie mieli okazję zaprezentować się uczniom naszej szkoły podczas spotkań z klasami, która odbyły się w tygodniu poprzedzającym wybory.

Głosowanie na kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta odbyło się 24 września 2021r. Wszyscy kandydaci uzyskali mandaty radnych:
Alicja Górka – 100 głosów,
Tobiasz Kamiński – 193 głosy,
Natalia Maria Zielińska – 194 głosy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Młodzieżowej Radzie Miasta.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Katarzyna Stolarczyk
Aneta Mizerek - Ochenkowska