deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Konkurs fotograficzny "Jesienny portret z książką"
Czwartek, 30 Wrzesień 2021 11:40

Jesienny_Portret_z_ksiażką_-_plakat.jpg

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza do udziału w III edycji konkursu fotograficznego "Jesienny portret z książką". Zdjęcia konkursowe powinny przedstawiać twarz lub całą postać osoby lub grupy osób z książką w jesiennej scenerii, np. w lesie, w parku, w drodze do domu, lub w pomieszczeniu.
Zasady konkursu:
• Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 fotografie.
• Fotografie należy dostarczyć do biblioteki szkolnej (w formie elektronicznej lub papierowej)
do 27 października 2021 r.
• Do zdjęcia należy dołączyć informację zawierającą: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko autora, klasę.
• Przystępując do konkursu uczestnik zapewnia, że:
– jest autorem zgłoszonej pracy i nie kopiuje fotografii innych autorów,
– posiada zgodę osoby (osób), której wizerunek zamieszczono na zdjęciu, na upublicznienie
dla celów promocyjnych i marketingowych szkoły oraz przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia jakiejkolwiek natury, które osoby trzecie mogłyby kierować przeciwko szkole.
Jeśli uczestnik konkursu nie ukończył 18 lat, takiej zgody udziela opiekun prawny.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 11.11.2021 r.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.