deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Spotkanie z autorami książki „Norwid Gomulickich”, prof. dr. hab. Wiesławem Rzońcą i dr. hab. Karolem Samselem
Środa, 29 Wrzesień 2021 07:15

Norwid_Gomulickich.jpg

W dniu 30 września o godz. 18.00, w ramach Roku Cypriana Kamila Norwida w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce, odbędzie się spotkanie z autorami książki „Norwid Gomulickich”, prof. dr. hab. Wiesławem Rzońcą i dr. hab. Karolem Samselem – wybitnymi znawcami i badaczami twórczości Cypriana Norwida.
Wydarzenie to wzbogaci program artystyczny pt. „Cyprian Kamil Norwid – przerastający swoją epokę – z przesłaniem dla potomnych”, przygotowany przez uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem Anny Sobiech.
Wszystkich zainteresowanych twórczością Cypriana Kamila Norwida zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce, przy ul. Gomulickiego 42 w najbliższy czwartek – 30.09.2021 r. na godz. 18.00.

Zmieniony: Czwartek, 30 Wrzesień 2021 09:10