UKS Clan zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne
Piątek, 16 Lipiec 2021 06:37
plakat LA 2

UKS Clan działający przy naszej szkole zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne młodzież i dzieci od 12 lat.

W okresie wakacji zajęcia będą odbywały się wg. odmiennego skumulowanego harmonogramu w godzinach 9:30-11:00.Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, potwierdzający swój udział w zajęciach, tel. kontaktowy: 506 799 655.

W programie:

• zajęcia ogólnorozwojowe, podnoszące ogólny poziom sprawności fizycznej,
  • ukierunkowane na naukę i doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych oraz poprawę motoryczności,
  • udział w zawodach lekkoatletycznych,
  • organizacja imprez sportowych: Ostrołęcki Bieg Papieski, Test Coopera i Test Sprawności Fizycznej, Narodowy Dzień Sportu, „Mikołajki na sportowo”

Więcej informacji na stronie klubu http://uks-clan.cba.pl/
Spotykamy się na obiektach sportowych: II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2, stadionie miejskim w Ostrołęce, ćwiczymy również na terenach zielonych miasta Ostrołęki i okolic.

Do zobaczenia!

Zmieniony: Piątek, 16 Lipiec 2021 06:45