Relacja z zakończenia roku szkolnego maturzystów.
Czwartek, 06 Maj 2021 19:59

W piątek, 30 kwietnia 2021 roku, uczniowie klas trzecich naszej szkoły zakończyli naukę w liceum. Pandemia koronawirusa uniemożliwiła pożegnanie abiturientów na pięknej, podniosłej ogólnoszkolnej uroczystości. W tym roku – po mszy św. odprawionej przez ksiądza Krzysztofa Łapińskiegoo godz. 8:00 w kościele farnym w Ostrołęce – abiturienci spotkali się w szkole, gdzie z zachowaniem reżimu sanitarnego, kameralnie, w gronie kolegów z klasy i wychowawcy oraz w obecności dyrektora odebrali świadectwa.

Pomimo trudnej nauki zdalnej wielu naszych abiturientów odebrało nagrody i gratulacje za swoje osiągnięcia.

Za udział w olimpiadach przedmiotowych wyróżnieni zostali: Aleksandra Krawczyk z klasy 3b za zdobycie tytułu laureata LXII Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym orazJakub Dobrzycki i Małgorzata Jarząbek z klasy 3b za udział w eliminacjach okręgowych VII Olimpiady Solidarności.

Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie(świadectwo z biało-czerwonym paskiem) nagrody otrzymali:

• z klasy 3a Zuzanna Borawska, Katarzyna Gudelska, Katarzyna Koniecka, Alicja Grzybicka i Bartłomiej Zadrożny;
  • z klasy 3b Aleksandra Krawczyk, Małgorzata Jarząbek, Jakub Dobrzycki, Kinga Cybulska, Zuzanna Piekarska, Alicja Szymańska, Julia Sobocińska;
  • z klasy 3c Karolina Marzewska, Dominika Misiak, Magdalena Górka, Julia Mroczkowska, Lena Jaworska, Bartosz Parzych, Zuzanna Symołon, Patrycja Parzych, Ewa Merchel;
  • z klasy 3d Dawid Bałdyga, Jan Gers, Jakub Gniazdowski, Małgorzata Goździewska, Daria Kaczyńska, Julita Kostrzewska, Kacper Kulesza, Alicja Małkowska, Maciej Mrozek, Grzegorz Ołdak, Maciej Zyśk, Aleksandra Żuchowska;
  • z klasy 3e Radosław Deptuła, Jakub Lipka, Natalia Rudzik (najwyższa średnia), Martyna Sokołowska, Łucja Wysocka;
  • z klasy 3f Julia Białczak, Wioletta Białobrzewska, Natalia Dąbrowska, Martyna Dobrzyńska, Izabela Duszak, Paulina Gutowska, Marta Jacek, Filip Kiernozek, Magdalena Kojtek, Tomasz Kopka, Weronika Majchrzak, Karolina Nikodemska, Lena Pochopień, Kamila Pragacz, Maja Szabłowska, Zuzanna Zabora;
  • z klasy 3g Ewelina Szabłowska, Karolina Sobiech, Paulina Szymczyk, Amelia Domurad, Milena Kaczyńska, Natalia Kołdys, Alicja Lutrzykowska, Martyna Madrak, Aleksandra Lipka.

Nagrodę za stuprocentową frekwencję otrzymali: Alicja Szymańska z klasy 3b, Julita Kostrzewska oraz Jakub Łoziński z klasy 3d.

Podziękowania otrzymały również osoby wyróżniające się działalnością na rzecz szkoły i środowiska:

• za pracę w Samorządzie Szkolnym: Filip Wiśniewski z klasy 3a, Julita Kostrzewska z klasy 3d, Jakub Siwik z klasy 3b;
  • za pracę w Młodzieżowej Radzie Miasta: Łucja Wysocka z klasy 3e, Julita Kostrzewska z klasy 3d i Julia Lenkiewicz z klasy 3c;
  • za osiągnięcia sportowe: Julia Mroczkowska z klasy 3c, Filip Kiernozek i Julia Kowalczyk z kasy 3f, Natalia Mróz i Aleksander Juchniewicz z klasy 3g;
  • za bardzo dobre starty w konkursach matematycznych (Naboj): Jakub Gniazdowski, Jan Gers, Kinga Struniewska, Maciej Mrozek, Maciej Zyśk z klasy 3d, Natalia Rudzik z klasy 3eoraz Filip Kiernozek z klasy 3f;
  • za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym: Weronika Majchrzak 3f, Julia Białczak 3f, Bogdan Białobrzewski 3f, Mateusz Rostkowski 3f, Wojciech Sieruta 3a, Aleksandra Krawczyk 3b, Wiktoria Andryszczyk 3b, Oliwia Kulikowska 3b, Wiktoria Mościszko 3e, Małgorzata Goździewska 3d, Aleksandra Żuchowska 3d.

Uczniowie klasy 3c zakończyli także realizację programu Szkoły Promocji Zdrowia. Za swoje zaangażowanie oraz wiedzę i umiejętności otrzymali z rąk pani koordynator Beaty Samorajskiej wiele nagród i upominków.

Gratulujemy wszystkim tegorocznym maturzystom!To wielka rzecz ukończyć liceum ogólnokształcące.

Gratulujemy też Rodzicom naszych absolwentów i dziękujemy za trzyletnią współpracę.

Dziękujemy pani Beacie Samorajskiej za pracę, zaangażowanie i ogromne serce okazywane podopiecznym.

Dziękujemy wszystkim wychowawcom: panu Arkadiuszowi Szyszce, panu Janowi Mironczukowi, pani Agnieszce Pragacz, pani Joannie Król, pani Monice Kaliszewskiej, pani Agnieszce Zając i pani Annie Chojnowskiej za zaangażowanie, z jakim motywowali uczniów do zdobywania wiedzy i wspierali ich w trudnych chwilach.

Dziękujemy panu Henrykowi Gadomskiemu i chórzystkom Cantileny za pracę i czas poświecony na przygotowanie okolicznościowych koncertów.

Drodzy abiturienci, życzymy Wam powodzenia na egzaminach maturalnych i dostania się na wybrany, wymarzony kierunek studiów!

Zmieniony: Piątek, 07 Maj 2021 18:06