deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Biblioteka szkolna zaprasza do wypożyczania książek w ramach tzw. "Randki w ciemno"
Wtorek, 09 Luty 2021 08:41

plakat_nr_2.jpg

Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo przecież tak jak zauważyła Wisława Szymborska "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".
Zapraszamy więc Was Drodzy Czytelnicy i Ci, którzy nie trafili jeszcze na swoją książkę do tej fantastycznej zabawy w dniach 11 i 12 lutego, a być może uda się Wam trafić na taką książkę, od której nie będziecie mogli się oderwać, pomimo że wybierzecie ją nie po okładce, autorze czy recenzji innych osób. Ukryta pozycja będzie zapakowana w papier i nie będzie posiadała żadnej wskazówki, opisu czy innej sugestii. To będzie prawdziwa "Randka w Ciemno".

Wierzymy, że wybór w ciemno trafi w Twój gust czytelniczy. Zapraszamy serdecznie.