Szkolny finał WOŚP
Piątek, 17 Styczeń 2020 11:17

200110 WOSP 2020Dnia 10 stycznia nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Samorząd Uczniowski przy wsparciu Młodzieżowej Rady Miasta zorganizował licytację, na której można było nabyć certyfikaty dla uczniów i klas, ubrania oraz płyty od znanego rapera RZABKA, oryginalną ukraińską bluzkę oraz wiele innych atrakcyjnych przedmiotów.

Licytację urozmaicił konkurs talentów, na którym zaśpiewała Karolina Watrakiewicz z kl. 3e przy akompaniamencie Bartosza Żebrowskiego z kl. 3d, zatańczyła Wiktoria Szmit z kl. 1gg z partnerem oraz Bartłomiej Zych z kl. 2d, który zaprezentował swoje umiejętności w tańcu Breakdance.

Głosami widowni bezkonkurencyjnym zwycięzcą został Bartłomiej Zych.

W tym samym czasie na terenie szkoły odbyła się również loteria z nagrodami oraz kiermasz ciast.

Całkowity dochód z powyższych akcji został przekazany na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym i wspierającym inicjatywę uczniom i pracownikom szkoły!

Zmieniony: Poniedziałek, 20 Styczeń 2020 08:35