V Ostrołęcki Bieg Papieski
Poniedziałek, 13 Maj 2019 13:44

Zwyciężczynią biegu w kategorii Kobiet została Katarzyna Butler OKLA (K13-17) z czasem 00:10:07, a wśród mężczyzn jako pierwszy pokonał metę Karol Rogoziński z UKS 7 z czasem 00:9:03. Najmłodszą uczestniczką biegu była 5-letnia Łucja Tomczak z Ostrołęki, która pokonała dystans w czasie 00:20:57, a najstarszym uczestnikiem był Pan Ryszard Ropiak (75 lat) z Myszyńca  reprezentant „Kurpie” Myszyniec. Jego czas to 00:16,34.

Dobrze zaprezentowali się reprezentanci i absolwenci naszej szkoły:
Adam Piątkowski  uczeń klasy 3g wynikiem 00:09:04 zajął drugie miejsce w kategorii Open Mężczyzn i drugie w kategorii M18-25 lat.
Filip Kiernozek z klasy 1f uplasował się na 7 miejscu w kategorii Open Mężczyzn i  na 1 miejscu w kategorii M13-17 lat  uzyskując wynik 00:09:43.
Michał Brodacki z klasy 2f zajął  16 miejsce w kategorii Open Mężczyzn i 4 miejsce w kategorii M18-25 lat uzyskując wynik 00:10:28.
Pan Łukasz Demby  student WAT Warszawa, zawodnik UKS Clan  wynikiem 00:09:59 uplasował się na 9 miejscu w kategorii Open Mężczyzn i na 3

miejscu w kategorii  M18-25 lat.

Pani Olga Patoka  absolwentka naszej szkoły, studentka  AZS SGH Warszawa zajęła 14 miejsce w kategorii Open i 2 miejsce w kategorii 18-26 uzyskując wynik 00:13:07.
Pani Ewelina Nowak „Amator Sportu” absolwentka naszej szkoły zajęła 40 miejsce w kategorii Open Kobiet i 13 miejsce w kategorii K26-40 z wynikiem 00:15:22.
Pani Katarzyna Stolarczyk absolwentka i nauczycielka naszej szkoły zajęła 66 miejsce w kategorii Open Kobiet i 22 w kategorii K26-40 z wynikiem 00:18:39
Pan Michał Janczewski fizjoterapeuta - absolwent naszej szkoły, który uzyskał w kategorii Open 89 miejsce i 22 w kategorii M26-40 z wynikiem 00:13:43.

Dokładne  wyniki  na stronie www.uks-clan.cba.pl lub https://www.protimer.pl/  (wybierz kategorię OPEN, wpisz swój numer i drukuj swój pamiątkowy dyplom)  Video  (wejdź w kategorię OPEN kliknij na swój wynik, a zobaczysz się na finiszu biegu)

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom biegu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i pomoc w przeprowadzeniu V Ostrołęckiego Biegu  Papieskiego oraz naszym wspaniałym kibicom.

Organizator UKS CLAN działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce we współpracy z wieloma podmiotami i instytucjami.

Zmieniony: Piątek, 17 Maj 2019 11:22