UKS Clan w Kontrolnych Zawodach WMOZLA w Hali AWF w Warszawie
Środa, 13 Luty 2019 10:24

W pierwszy weekend ferii zimowych, 26 stycznia 2019 roku, uczniowie naszego liceum uczestniczyli w Kontrolnych Zawodach organizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Hali Akademii Wychowania Fizycznego. Wszyscy nasi zawodnicy ustanowili swoje rekordy życiowe, pobili 5 rekordów klubu, zapewnili sobie starty w finałach i uzyskali kilka wysokich lokat. Tomasz Kopka (02)  w biegu na 300m uzyskał wynik 42,71 s (drugi w swojej serii) i zajął  5 miejsce w kategorii U18 oraz w biegu na 60m  uzyskał wynik 8:00 s, Julia Kowalczyk (02) w biegu na 600m 2:05,99 s i  Michał Brodacki (02) w skoku wzwyż pokonał poprzeczkę na wysokości 150 cm i zajął 3 miejsce w kategorii U20.

Nasi zawodnicy mieli również okazję spotkać byłych zawodników światowej klasy Tomasza Majewskiego obecnie Prezesa WMOZLA  i Ludwikę Chewińską w roli sędziny pchnięcia kulą.

Zmieniony: Wtorek, 05 Marzec 2019 13:43