deklaracja 1584688593

SiteGround web hosting Joomla Templates
Warsztaty Wspólne wykonywanie ozdób choinkowych
Wtorek, 18 Grudzień 2018 13:34

181218 Warsztaty ozdob choinkowychRadosny czas Adwentu wprowadza nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Tradycją naszych dziadków były wspólne wieczory poświęcone na przygotowywanie ozdób choinkowych. W dzisiejszym zagonionym świecie tradycja ta podupadła. Najlepszym sposobem na poczucie magii świąt jest wspólne wykonywanie ozdób świątecznych. Nic tak bowiem nie zacieśnia więzi pomiędzy ludźmi jak wspólnie spędzony czas.
Aby podtrzymać tę piękną tradycję biblioteka szkolna zorganizowała warsztaty stwarzające okazję do odkrywania radości bycia razem i wykorzystujące kreatywność młodzieży. Uczniowie z klas I E i I F  z wielkim zapałem i pasją wykonali piękne gwiazdy z kolorowego papieru. Ozdoby wykorzystano do udekorowania korytarza naszej szkoły.
Wspólnym działaniom towarzyszył świąteczny nastrój i wspaniała, radosna atmosfera.

Zmieniony: Wtorek, 18 Grudzień 2018 15:43