Wirtualny przewodnik po Ostrołęce dla rodaka i cudzoziemca
Wtorek, 31 Październik 2023 09:17

WPOZ okazji obchodów jubileuszu 650-lecia naszego miasta Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przygotowało konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta pana Łukasza Kulika. Celem konkursu było zachęcenie młodych ludzi do uczczenia tego wyjątkowego jubileuszu oraz zainspirowanie młodych ostrołęczan do podejmowania działań na rzecz upowszechniania informacji o rodzinnym mieście. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy w wersji polsko – angielskiej lub polsko – niemieckiej z wykorzystaniem technologii informacyjno – komunikacyjnych w temacie: Wirtualny przewodnik po Ostrołęce dla rodaka i cudzoziemca.

Z naszej szkoły do udziału w konkursie zgłosiły się trzy drużyny w składzie:
Michalina Jamka i Julia Golan kl. 1f, Sebastian Bałazy i Jan Makowski kl. 1f oraz Kinga Dudziak i Olga Długołecka kl. 1h. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowały panie Ilona Kulas i Milena Rostkowska.
Poniżej zamieszczamy przygotowane przez nich prace konkursowe. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 listopada. Trzymamy kciuki za nasze drużyny :)
Wszystkie drogi prowadzą do OstrołękiWirtualny przewodnik po OstrołęceWirtualny przewodnik po Ostrołęce (film)

Zmieniony: Piątek, 03 Listopad 2023 09:23