Sport
Mikołajki na sportowo 2021 za nami
Czwartek, 09 Grudzień 2021 14:16

normal_IMG_9844_1024.jpg UKS Clan i II LO w Ostrołęce zorganizowały XI edycję imprezy charytatywnej „Mikołajki na sportowo” na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Podobnie jak w ubiegłym roku akcja trwała około miesiąca. Dzięki zaangażowaniu społeczności II LO i UKS Clan udało się wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieci. W programie były konkursy sportowo-rekreacyjne na stadionie miejskim i w sali gimnastycznej II LO, których zakończenie i podsumowanie odbyło się 6 grudnia 2021.

Celem imprezy była popularyzacja różnorodnych form aktywności fizycznej, promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia, poprawa kondycji fizycznej, integracja międzypokoleniowa, upamiętnienie 200-lecia urodzin Norwida, a przede wszystkim zbiórka upominków mikołajkowych dla dzieci z Domu Dziecka.

Impreza przebiegała pod Patronatem Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego oraz Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła. Patronat medialny eostroleka.pl

Współorganizatorami i partnerami naszej imprezy byli: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Ministerstwo Sportu, NSZZ Solidarność Region Mazowsze, Oddział w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Best Office w Ostrołęce oraz media ostrołęckie.

Nagrodzono zwycięzców w dziewięciu konkurencjach sportowo– rekreacyjnych w trzech kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Podczas zakończenia akcji nagrodzono zawodników klubu, zwycięzców mikołajkowych konkursów sportowo rekreacyjnych, jednocześnie wyróżniających się osiągnięciami na Mazowszu i na etapie międzywojewódzkim oraz za pracę i zaangażowanie na rzecz UKS Clan w 2021 roku: Oliwię Prachniak, Malwinę Mróz, Natalie Trzcińską, Patrycję Tusińską i Wiktora Wołosza.

Tutaj szczególne podziękowania dla pana Marcina Lewandowskiego ze Sklepu Sportowego Decathlon w Ostrołęce za wsparcie naszej imprezy podarunkami i bonami zniżkowymi na zakup sprzętu sportowego oraz za przeprowadzenie bardzo interesującego treningu mentalnego dla uczestników akcji.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Urzędu Miasta, Starostwa, Ministerstwa Sportu, Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, NSZZ Solidarność oraz MZOST i IT.

Dzięki wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy i hojności wspaniałych darczyńców udało nam się zebrać wiele świątecznych podarunków, które po zakończonej imprezie przekazaliśmy do Domów Dziecka w Ostrołęce i Czarnowcu.

Złożone podarki przyniosły wiele zadowolenia i wzruszenia Dzieciom z Domu Dziecka

W imieniu obdarowanych Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zmieniony: Środa, 26 Styczeń 2022 09:59
 
Srebrny medal i wysokie lokaty naszych uczniów w Mistrzostwach Mazowsza w Warszawie.
Wtorek, 23 Listopad 2021 08:05

IMG_1792.jpg

W dniu 20 listopada 2021 w lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych organizowane przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Srebrny medal na dystansie 2000 m w kategorii mężczyzn U20 wywalczył Kacper Piórkowski z klasy 3eg, na tym samym dystansie w kategorii kobiet U 20 Izabela Marcińczyk z klasy 3gg wywalczyła 5 miejsce.

Gratulujemy!

 
Mistrzostwa Europy Karate Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców
Czwartek, 18 Listopad 2021 10:08

Screenshot_20211114-084838_Gallery.jpgW dniach 13-14.11.2021 r. w rumuńskim mieście Oradea odbyły się otwarte Mistrzostwa Europy Karate Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców. . W zawodach wzięło udział 430 zawodników z 22 krajów Europy.
Historyczny sukces osiągnęła uczennica naszego liceum, Iza Piskorek z klasy 1b zdobywając złoty medal! To wielki sukces i uhonorowanie ciężkiej pracy. Iza jest zawodniczką Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Jej wieloletnim trenerem jest sensei Artur Prusiński. W przygotowaniu motorycznym pomagał sensei Wojciech Domański.
Wielkie gratulacje!

 

Zmieniony: Czwartek, 18 Listopad 2021 10:21
 
Nasz uczeń na podium w VI Biegu Kolejarza 2021
Poniedziałek, 15 Listopad 2021 14:55

bieg_kolejarz_2021.jpg

Konrad Dzwonkowski uczeń klasy 1d wywalczył 3 miejsce na podium na dystansie 1 km w kategorii M 11-15 lat w  VI Biegu Kolejarza, który odbył się 24 października 2021 na osiedlu Stacja w Ostrołęce.

Gratulujemy!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »