CANTILENA w Finale Centralnym
Czwartek, 13 Maj 2010 17:43

Centralna Komisja Artystyczna  XXX Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a' Cappella Dzieci i Młodzieży po przesłuchaniu  nagrań z etapu wojewódzkiego / z wszystkich województw / chórów nominowanych do Finału, zaprosiła Chór naszej Szkoły - CANTILENĘ - do Finału Centralnego Konkursu Chórów w Bydgoszczy. Przypomnijmy, że 24 lutego b.r. w Warszawie odbył się etap wojewódzki dla chórów z Woj. Mazowieckiego / łącznie z m. Warszawą /w którym CANTILENA zajęła I miejsce w kategorii chórów młodzieżowych do lat 21 o głosach równych i uzyskała nominację  do Finału. Spośród 4 chórów nominowanych na tym etapie w Warszawie tylko 2 chóry dostały zaproszenie do Finału w Bydgoszczy. Bardzo się  cieszymy, że wśród zaproszonych znalazł się Chór naszej Szkoły.  Cała społeczność szkolna gratuluje Chórowi wspaniałego sukcesu i życzy powodzenia w Finale.

Dyrektor Szkoły mgr Ryszard Kaliszewski
Zmieniony: Czwartek, 27 Maj 2010 11:12